Mit vegyek nekik?

Figyelt kérdés
Barátnőm nemsokára szülni fog (ő 22, én 20) Anyukám azt mondta ilyenkor babaruhát szoktak, de azt már nem akarok, mert sok van nekik. És csak miután már meglesz, akkor szeretnék adni nekik valamit.
2012. febr. 18. 19:49
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

kislányuk lesz (a barátnőm pasiját én már régebbről ismerem, vele jobban jóba vagyok, de szerintem nem ez a lényeg)

Ha lehet ne legyen túl drága, mert bármennyire szeretném, túl sok pénzem nincsen. Maximum 6-10000 :(

2012. febr. 18. 19:50
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan kérdezz rá nála, mi hiányzik a babacuccok közül. Nem ruhára gondolok, hanem egyéb holmik, mint fürdetőkád, mellszívó, babafigyelő. Mindenük csak nincs még meg! Ha mégis, akkor a babaruha is jó, mert hiába van sok, amikor hetente növi majd ki a pici. :)

Vagy egy jó nagy adag pelenka, vagy egyéb babaápolási szerekből álló csomag... Esetleg egy utalvány ilyen boltba.

2012. febr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

mindenféleképpen meglepetésnek szeretném...

Valami "játék" esetleg? vagy valami gravírozott dolog (pl. cumisüveg) ? :O

2012. febr. 18. 19:56
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

játék az jöhet, szerintem abból sem lehet elég. :D nem is tudom, miért nem jutott eszembe a kommentemnél...

Mikor egy osztálytársnőnk annak idején szült, neki olyan 10ezer forint értékben vásároltunk babaholmikat, volt benne játék is meg kis babaruha. Pl kapott egy ilyen kiságy fölé szerelhető zenés kis csillagokat vagy már nem emlékszem, milyen figurák forogtak rajta.

2012. febr. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyenkor praktikusabb megkérdezni. Meglepetést majd szülinapra vagy keresztelőre vagy ilyesmire. Most inkább kérdezd meg mert hirtelen lesz egy csomó minden amire igazából nagy szüksége van és csak most derül ki.
2012. febr. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
én is valami olyasmire gondoltam, vagy valami plüssre. Az jó ötlet lenne? Mert a plüss se egy olcsó dolog (persze nem ilyen 10cm-es valamit hanem ilyen nagyobbat mondjuk ilyen 30cm körülit )
2012. febr. 18. 20:02
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én most szültem, elég kevés a helyünk, de valaki beállított volna egy nagy plüssel, a hajam szaggattam volna. Szerencsére nálam mindenki kérdezett (kérdezz nála Te is!), és meg tudtam mondani, mi az, aminek mindig örülök.

Pelus (készíts pelustortát, nézd meg neten, hogy kell), popsitörlő is mindig hasznos. Fürdőlepedőjük van? Mi mondjuk most kaptunk, annak is örültem. Semmi játékot nem kértem, meg ruhát sem, mert az volt. Egy kezemen meg tudom számolni, mennyi volt az ajándékok közt a felesleges... mert kérdeztek, én meg megmondtam, mit kérnék, és mit nem!

2012. febr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A plüss hülyeség. egy csecsemő úgysem tud vele mit kezdeni, csak rakosgatnák, majd ha nagyobb lesz, esetleg. a kiságy fölé szerelhető forgó zenélő akármi jó, ha még nincs nekik.
2012. febr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Készíts ilyet:

[link]

2012. febr. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket, továbbbra is várom még
2012. febr. 18. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!