Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hallott már arról, hogy a...

Ki hallott már arról, hogy a család pénzügyei miatt a gyereket hibáztatják, és minden anyagi problémáért a szülő szerint a gyerek a hibás?

Figyelt kérdés

Szüleim 150.000 ft felett keresnek, amiből 10.000 se költenek rám(ebbe benne van telefonszámlám, ruha, ennivaló a suliba). Most kértem tőlük 2000 Ft-ot, mert szeretnék egy parfümöt venni. Apám elkezdte szokás szerint nekem ecsetelni, hogy mennyi pénzt költünk, mennyi marad, mennyit kell majd tavasszal költeni.....majd elkezdett anyámmal veszekedni, majd azt vágta hozzám apám, hogy megint én vagyok a hibás a veszekedés miatt. Most tényleg nem értem, akkor most mi van?

19/L


2012. febr. 18. 14:14
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
76%
en is jartam egyetemre , szuleim segitettek ahol tudtak de nem volt pofam akkor sem az alap kiadasokon utazas, konyvek,alberlet meg luxuscikkekre is kerni.. elmentem dolgozni es megkerestem a ravalot. aki akar munkat talani az talal is. jah es emelett ha otthon voltam minden hazimunkat is elvegeztem.
2012. febr. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
96%
A kormányunk igen jó munkát végzett,ha egy 2 ezer forintos parfüm luxuscikknek számít.
2012. febr. 19. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim válasza:
Szegény nem tehet róla hogy nem tud elhelyezkedni. Más se tud, egyre kevesebb embernek jut munka. Talán az lehetne megoldás, ha elmegy valami ismerősnek a faluban ház körüli, kerti munkát végezni (kb napszám) ha más nincs. Vagy diákmunka cégek szoktak szervezni pl. kukorica címerezést meg gyümölcsszedést nyáron és az is vidéken van. Kérdező: próbálj meg érdeklődni a környéken ilyen besegítő munka után, de aztán légy résen, nehogy átvágjanak és ne fizessenek ki.
2012. febr. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
88%
Nem értem a legtöbb hozzászólót.. A szülők 150k felett keresnek, ami ugye 300k+, a rezsiből nem fizetnek sokat, önmagukra viszont sokat költenek. A kérdező még tanul, ráadásul falun laknak, tehát diákmunkára sok esélye nincs. Tényleg olyan nagy kiadás a 2000ft a 25000ftos könyvvásárlás mellett?? Én nem sajnálnék ennyit a lányomtól, még többet sem, ha megtehetem, hiszen a gyerekem. Szomorú, hogy mások ezt nem így gondolják..
2012. febr. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!