Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon megsértődhettek?

Nagyon megsértődhettek?

Figyelt kérdés

Vasárnap a pároméknál ebédeltem.Az étkezés végeztével felajánlottam hogy elmosogatok.Megkérdeztem hogy hol van a mosogatógép hogy bele tudjak rakodni.Erre az anyós jelölt mondja hogy nincsen nekik gép.Azután mondtam hogy akkor kérnék egy gumikesztyűt és akkor azzal , erre mondja hogy ők nem szoktak mosogatáshoz kesztyűt használni és nincsen otthon nekik.Szerencsére a párom kimentett ebből a szorult helyzetből hogy most mennünk kell a városba.Nem is tudom....


Most nagyon rossz véleménnyel lehetnek rólam?Meg is sértődhettek?


A házunkban 17 éve használunk mosogatógépet , és teljesen megszoktam hogy mindig mindent azzal mosunk , kézzel nagyon-nagyon ritkán mosogatunk.A párom később mondta hogy az anyukája elég mosogatógép ellenes , ő is és az após jelölt is régóta rágja a fülét hogy vegyenek.De a hölgy nem akar venni mert szerinte luxus.


Hogyan tehetném ezt jóvá?



2012. febr. 7. 16:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Hű... hát nekem inkább az az erős, hogy felajánlod hogy mosogatsz, mosogatógéppel :D

Úgy könnyű :)


Nem hinném hogy sértő lett volna a szituáció, max ha nagyon erősködtél.

Egyébként én is ellene vagyok, a hozzá tartozó mosogatószerek nem éppen egészségesek.

2012. febr. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb a következő alkalommal elmosogatsz. Ebből ne csinálj ügyet!
2012. febr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Miután nekünk sincs mosogatógépünk, és ugyan gumikesztyű van a házban de mosogatni nem vagyok képes benne, elég nevetséges lehetett a helyzet.

De ha felajánlottad hogy mosogatsz, akkor mindenképp meg kellett volna tedd, kesztyűvel vagy anélkül. Nem olyan ördöngős dolog az. Szerintem azzal lettél inkább beszédtéma, hogy mondasz egyet és csinálsz mást.

2012. febr. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
szerintem itt nem kell jóvátenni semmit. Van valami, amit ti otthon megszoktatok, máshol nem ez van. Ezzel semmi baj nincs. Csak legközelebb esetleg ne vedd készpénznek, hogy ami nálatok természetes, akkor másnak is az. Én úgy kérdeztem volna meg, hogy van-e mosogatógép? nincs, semmi gond. Kesztyűt szoktak használni? Nem. Rendben, semmi gond, csak van ahol igen, és ezért kérdezted. Legközelebb kérdezz máshogy, de semmi rosszat nem csináltál.
2012. febr. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
89%
de mi bajod lesz, ha nem veszel fel gumikesztyűt? frissen használt tányérok, sikálni se kell meg semmi, sokkal hamarabb el lehet mosni, mint gépben :)
2012. febr. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább nevetséges jelenet volt, de nem sértődhettek meg rád hisz végül is felajánlottad a segítséget.
2012. febr. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Mit gondoltál, hol van a mosogatógép, a fürdőszobában? :)
2012. febr. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Elég "nagyüzemes" főzés volt , és voltak lábasok is amit nem lehetett volna egy törléssel elintézni.Egyébként egyáltalán nincsenek anyagi gondjaik , 107 centis plazma tv az van náluk de mosogatógép az nincsen....nem értem.Őszintén szóval nálunk mindenki gép párti , a nagymamámnak is van egy keskeny mosogatógépe.Mi meg a 2. gépünket "nyúzzuk". Sokkal szebbre , tisztábbra mosogat és rengeteg időt spórol.
2012. febr. 7. 16:23
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Nos, ha ott is így adtad elő magad, akkor lehet sértődés.

Az hogy valakinek van pénze, nem jelenti azt hogy feltétlenül kell neki rögtön mosogatógépének is lenni.

Ha megnyerném a lottóötöst, akkor se vennék mosogatógépet, mert NEM KELL.


Ha neked az a jó, a te dolgod. Azért még nem kell más fölött pálcát törni.

2012. febr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Ráadásul hacsak nem gondoltad, hogy a plazmatévé mögött rejtették el, nem tudom, a tévé hogy jött ide.

Na, nekünk meg 100 centis LCD tévé van, mosogatógép nincs :)

2012. febr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!