Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy roma lányba....

Beleszerettem egy roma lányba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A szüleim utálják. Mit mondjak nekik, hogy végre felfogják és elfogadják, hogy nekem nem kell más csak ő ? 22 éves vagyok..
2012. febr. 5. 20:08
1 2 3 4 5 6
 51/57 mus musculus ***** válasza:
44%
Értem én, mire akar kilyukadni a 77%-os, csak az a probléma, hogy az idekommentelők maradéka más véleményt képvisel, mint ő (nekem legalábbis a "FUSS FUSS FUSS!" és "Kutyából nem lesz szalonna" jellegű válaszaikból nem az jön le, hogy számukra bizonyítható a normális viselkedésű romák létezése). Az pedig végképp nem fér fejembe, miért kell ész nélkül nyomogatni a piros kezet rám, de mindegy is, már nem várok semmit a társadalomtól.
2012. febr. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
100%

A 77%-os válaszoló vagyok:


Kedves Mus musculus! "Már nem várok semmit a társadalomtól..." Ne mondd ezt, szépen kérlek. Ennek a társadalomnak te is tagja vagy és maradsz még - remélem, hogy sokáig..az emberélet legvégső határáig:-) Ha te, (a másik, harmadik, negyedik..igen sok ember) lemond a benne való részvételről, az alakításáról, ez a társadalom reménytelenné válik. Nehéz közeg ez máris, de mindannyiunknak van vele munkája, feladata: többé-kevésbé az, hogy véleményt formáljunk és ütköztessük másokéval. Ezért vagyok még én is itt, hiszen ez az oldal a társadalom "leképeződése". Hidd el: passzívnak lenni jó taktikának tűnik, azonban rossz...stratégia. Üdv.!

2012. febr. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
70%
Volt itt egy kérdező, aki pont azt mesélte el hogy a roma sógornője hogy szakította el a bátyját a családjuktól. Te is ezt akarod?
2012. febr. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 David Yugfe válasza:
0%
Tedd lapátra, utána nyírd ki. Am szerintem nincs értelme egy ilyen 'roma kapcsolatnak' ! Nem lehet kiismerni az ilyenféléket ! :D csáóó
2012. febr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
Úristen de m*rha vagy!!!!
2012. febr. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 mus musculus ***** válasza:

Igen, a tagja vagyok a társadalomnak és néha már - többek között ilyen esetekben - szégyellem. Egy bizonyos (jó vastag) rétege már réges-rég belecsusszant a "reménytelen" sávba szerintem. Nekik aztán bármit mondhat az ember, előállhat a legmeggyőzőbb érvekkel és a legmegdönthetetlenebb bizonyítékokkal, magyarázhat szájbarágósan, minden apró részletet és szempontot kivesézve, ők minden erőfeszítés ellenére is a saját ökörségüket fogják fújni. Nem hinném, hogy van értelme a további dacoskodásnak velük szemben.

A tapasztalat beszélt belőlem.

2012. febr. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:

Szia!


Én meg remélem, hogy nagyon boldog vagy a lánnyal, és még sokáig boldogok lesztek és kitartotok majd egymás mellett!

Ne törődj senkivel ha szereted őt!!!

2012. febr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!