Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy roma lányba....

Beleszerettem egy roma lányba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A szüleim hallani se akarnak róla. Mit mondjak nekik hogy végre elfogadják hogy nekem nem kell más csak ő?


18/f


2011. jan. 19. 19:03
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
57%
Vagy hagyd ott még most! Vagy egy dezertőrről van szó, és akkor mindenki számára, számodra is, elfogadható lesz és marad is.
2011. jan. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
64%
Jobb lenne ha nem keveregnél ilyenekkel.Igazuk van.
2011. jan. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem se! Mindenki maradjon a maga almában!
2011. jan. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
60%
Felejtsd el, de minél hamarabb!!!
2011. jan. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
82%

Egyet értek.A párom öccse is egy roma lánnyal van.

Idegileg ki van készülve,sovány,180cm-hez ha van 50kg akkor sokat mondok,pénzügyileg 0,mert a nőjére költ mindent,aki ezt el is várja,a csaj családjáról meg nem is beszélek.

Ne a farkadra halgass,hanem az eszedre.Annyi szép magyar lány van..Ne tedd tönkre az életed!

A vér nem vállik vízzé.

2011. jan. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
20%
ti mind megőrültetek?Mi van akkor ha beleszeretett egy roma lányba?Ja,gondolom nektek csak magyar barátnőtök,kavaró"partnereitek" voltak..naja persze.Szerintem ülj le a szüleiddel és próbáld meg nekik elmagyarázni,hogy normális és hogy szereted őt.Ha mégsem megy,idővel úgyis belenyugszanak.
2011. jan. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
28%

nem ítélhetnek el a szüleid valakit csak a származása alapján, baromi hülyék lehetnek, már bocsi.

Szeretitek egymást, kit érdekel hogy roma? Te ismered, tudod milyen, valószínű nem fog titeket kirabolni a napon mikor bemutatod. ELég kicsi az esély ő lesz majd a feleséged, szóval járni pláne hogy azzal jársz akivel akarsz, ne hallgass senkire.

2011. jan. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
63%

Igen,nekem csakis magyar barátom volt/van/lesz.

Nem Őrültünk meg,csak nem vagyunk vakok.

Nem egy embert láttam tönkremenni emiatt a környezetemben.

Ha lenne gyermekem én engedékeny szülő lennék...de ha ilyen fordulna elő....

2011. jan. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
21%

A roma lányok szépek.Csak ne öregedjenek meg.:)

Na komolyra, sztem próbáld ki vele.Az ágyban is nagyon jók, de neveld majd rendesen, mert a fejedre nő.Ja, és hátat ne fordíts soha......meeeegaaaaa pénztárca.

2011. jan. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
21%
ne hallgass ezekre a rasszistákra! ha szereted harcolj érte, beszélgess el a szüleiddel, tudom milyen amikor mindenki a szerelmedről akar lebeszélni. Ne hagyd magad SENKI által befolyásolni, de ha a barátnőd akar valami hülyeségre rávenni,akkor ellent kell állnod.
2011. jan. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!