Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy roma lányba....

Beleszerettem egy roma lányba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A szüleim hallani se akarnak róla. Mit mondjak nekik hogy végre elfogadják hogy nekem nem kell más csak ő?


18/f


2011. jan. 19. 19:03
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
44%

Vigyázat, nem ilyen egyszerű. A cigánylányok gyönyörűek, tehetségesek éneklésben, zenében, szerelemben, stb. Most belezúgtál, persze, senki sem kell csak ő.

Viszont tudjál róla, cigány lánnyal nem lehet csak úgy "járni". Ott sokkal szigorúbbak a törvények. Mármint a szexre és a családra vonatkozó törvények. Ha pedig feleségül veszed, nemcsak őt veszed feleségül hanem az egész családját is. Ez pedig elgondolkodtató.

Javaslatok: Olvass róluk, hallgasd és ismerd meg a Carmen c. operát, olvasd el, miről szól a szövege, más cigány irodalmat, festőművészetet, zenét is keress. Tudjál róla, hogy az igazmondásban, és a tulajdonviszonyok tiszteletben tartásában egészen másképp godnolkodnak, mint amit mi elvárnánk. Ismerd meg őket, tudnod kell, hogy ki az, akit ennyire egyértelműen szeretsz. Ha végképp úgy döntesz, el kell mennetek messzire lakni, mert azt nehezen, vagy sehogyse fogod bírni, hogy a családjaitokba kölcsönösen beilleszkedjetek. Hány gyerek? És miből éltek? Ezekről a dolgokról beszélgetnetek kell.

Véletlenül se essél abba a hibába, hogy ha szülők nem engedik, akkor "csakazértis". Inkább egyenlőre tedd hidegre odahaza a kérdést, és ha már te magad eleget godnolkodtál rajta, akkor szólj valamit.

2011. jan. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva kicsit kezdek elbizonytalanodni. Annyian mondják ugyan ezt mint ti meg hát lehet hogy igazatok van. Kicsit fura ez az egész most már kicsit jobban látom a dolgokat de még mindig szeretem ugyan úgy mint 6hónappal ez előtt. Lehet az lesz a legjobb ha egy kicsit megbeszélem vele ezeket a dolgokat. Most már tényleg összezavarodtam.
2011. jan. 21. 19:52
 33/49 anonim ***** válasza:
76%
felejcsed el,keress magadhoz valót,mert belőlled is cigányt csináll!A gyerekeid is cigányok lessznek.Végül is rád van bízva.
2011. jan. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
88%

kérdezőnek:


Mit is beszélsz meg a szeretett lánnyal? A bőre színe adott, a génjeinket szüleinktől kaptuk, a neveltetés is sokat számít. Ha szereted, elfogadod őt úgy, ahogy van, ha meg az itt leírt nagyon rasszista vélemények megingattak, nem szereted igazán a lányt.

2011. jan. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
11%
18 vagy,tombolnak a hormonok,nem tudsz ésszerűen gondolkodni.Megbabonázott a kis boszorka? Vigyázz nagyon.Rafinált!Kiforgat mindenedből.Összetöri a szívedet!Vigyázz!!!
2011. jan. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:

"igazmondásban, és a tulajdonviszonyok tiszteletben tartásában egészen másképp godnolkodnak"

Egyszerűen csak nem tartják be a törvényt,mert azt hiszik mindent lehet(Tisztelet a kivételnek)

Nem tudom kedves válaszoló Te hol élsz,de a mai romák nagy része magasról tesz a "hagyományaikra"és marhára nincs semmi de semmi törvényük.A mieinket meg nem fogadják el.

Bocsi az off-ért,csak ezen kicsit kiakadtam.

Szépek?Láttad Te már az arcukat?Azt a tömény utálatot ami belőlük árad.Szinte hallom ahogy szórja rám az átkokat magába.Szép?A töredezett,sosem vágott haj?Szép?Neked nem csúnyítja el ezeket a nőket a viselkedésük??Tehetség?Mások átverésére,sunyiságra,max arra.Éneklés?Hány híres roma énekest ismersz?Most nem Caramell-re és társaira gondolok.Világszínonalú énekest.

Mégegyszer bocsánat a leírtakért,mert tudom,vannak kivételek,de nekem rengeteg negatív tapasztalatom volt már,elég rossz környéken lakom és akarva-akaratlanul is beszélek velük,de nagyon ritka akibe nincs tömény rosszindulat.

Kérdező azt elhiszem,hogy Ő normális,de vajon a gyerekeiteken(Ha esetleg hosszú távra terveztek)kiütközik majd a felmenőik vére?Jól gondold meg,de Te ismered a legjobban...Te tudod

2011. jan. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:

Kedves Lin!

A cigánylányok igenis szépek lehet hogy neked más alapokon nyugszik a szépség,mondjuk a festett hajon(ami nem töredezett...pff) és a butaságon.Egyébként meg jól énekelnek és játszanak hangszeren.Hallottad már azt a szót hogy muzsikus cigány?Nem véletlen van ez így.Ahol meg te laksz,úgy látom a véleményalkotásod alapján,hogy lesüllyedtél azok a cigányok szintjére,akiket nem szívlel az ember így ott is a helyed.Elnézést,de az emberi butaság kiborít.

Kérdezőnek meg annyit.Ha ennyi buta válasz után nem az jön le neked,hogy én szeretem ezt a lányt és a hasonszőrű emberektől meg kell majd védenem..,akkor te nem is vagy szerelmes!Hülyeség,hogy majd a gyerekeitekből kibújik az igazi cigány "vér".Olyan a gyerek,amilyennek neveled!!!Már rég észbe kellett volna kapnod,hogyha szereted,akkor nem foglalkozol még a kérdéssel sem,hogy ez másnak gondot okoz...

2011. jan. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
Többségében azt írta mindenki,hogy inkább ne menj ebbe bele.Fontold meg alaposan,mert nem rossz indulatból írták.
2011. jan. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:

Erre nem tudok meg nem is akarok most reagálni,nem értek veled egyet.Igen hallottam már olyanról,hogy muzsikus cigány.Persze ,szeretnek énekelni és mivel egész nap mást sem csinálnak(ismét tisztelet a kivételnek)értenek is hozzá,ha én egész nap zenét hallgatnék és énekelgetnék mert semmi más nem érdekel akkor nyilván nekem is marha jó hangom lenne.

Az emberi butaságos dologra is csak annyit írnék,hogy a környezetemben nem tartanak butának,az meg a Te dolgod,hogy mit gondolsz rólam,igazából nem érdekel.

Ha nem lennél olyan elvakult talán azt is észrevetted volna,hogy yírtam,kivételek akadnak.De vak aki nem látja,hogy a többség hogy viselkedik.Ebbe ne menjünk bele,mert nem akarok vitatkozni.Igen köztük élek(sajnos errefelé elég sok lakik a rosszabbik fajtából),tehát tudom miről beszélek.

2011. jan. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 15:53


Neked van igazad, ne törődj kristen87-tel (a 87 gondolom a születési évre utal, nem csoda, ha fogalma sincs a körülötte levő világról). Gondolom cigányt eddig csak képen, vagy tévében látott.

Tudod: ne vitatkozz a h.ülyével, mert Téged is annak néznek!

2011. jan. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!