Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy roma lányba....

Beleszerettem egy roma lányba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A szüleim hallani se akarnak róla. Mit mondjak nekik hogy végre elfogadják hogy nekem nem kell más csak ő?


18/f


2011. jan. 19. 19:03
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
27%
nagyon nagy butaságokat,nagyzolásokat hoztok fel.ez mind kamu,csak így szebben hangzik,mintsem kimondjátok rasszista vagyok..
2011. jan. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:
Nem olyan mint aminek ti képzelitek hogy zűrös meg minden. Ő annál sokkal több, és ahogy mondta ő se szereti a romákat hiába az mer cikinek érzi amit csinálnak. A viselkedésükről meg ne is beszéljünk. De mint mondtam ő nem olyan. A szüleimmel nem lehet beszélni mióta ez van. Nem hallgatnak meg. Felkészültem hogy lesz pár bunkó válasz de nem igazán érdekel mit mondanak és nem is ez volt a kérdés.
2011. jan. 19. 19:32
 13/49 anonim ***** válasza:
33%
mond el ezeket a szüleidnek,hogy ő más stb...
2011. jan. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
45%
Persze,hogy nem olyan...Mindegyik ezt mondja...
2011. jan. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
65%
az lehet hogy ő nem olyan, de lehet hogy a családja, rokonai ,testvííírei , haverjai meg olyanok , aztán ha valami majd nem tetszik nekik akkor megnézheted magad.
2011. jan. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
40%

"de ha a barátnőd akar valami hülyeségre rávenni,akkor ellent kell állnod."


Ezzel mégis mire célzol? Csak nincsenek fenntartásaid a roma lánnyal kapcsolatban?

És még te fikázod az előtted kommentelőket, hogy rasszisták?

2011. jan. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
44%

Mindegyik azt mondja, hogy ő másmilyen! De a vér nem válik vízzé!

Majd amikor szakítotok egyszer, akkor rád száll az egész családja, megölnek téged! Ezt így képzeld el!

Ne gyere össze vele!! Semmiképp!

2011. jan. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
46%

Buták vagytok mind! Elnézést kérek már csak azért is, hogy tovább olvassátok amit írok. A kedves kérdező nem olyan választ várt, hogy ti mennyire utáljátok a romákat. Elég a szüleivel "megbirkózni". Ha jobban bele gondoltok most a szerelmét fikázzátok. Üzenem a sok kis p*cs fejnek, hogy ha általánosítasz a saját magad IQ-ról árulkodsz.


Szerintem ne menjünk bele a roma-nem roma kérdésbe, mert ebből van egy pár az oldalon, hanem próbáljunk megoldást és nem kifogást keresni a kedves kérdezőnek.

Kedves kérdező: Nehéz lesz, de próbálj meg minden magadtól telhetőt megtenni. Küzdeni szép dolog. Sok sikert.

2011. jan. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
25%

NE HALLGASS SENKIRE SE. -.-"

HA SZERETITEK EGYMÁST NE HAGYD OTT.MÁSNAK KÖNNYŰ AZT MONDANI HOGY HAGYD OTT STB...

NE HAGYJÁTOK EL EGYMÁST.

ILYENBŐL MÁR NEKEM IS VOLT OTTHON PROBLÉMÁM DE NEM ÉRDEKELT KI MIT MONDOTT SZVAL NEM TUDTAK MIT CSINÁLNI MERT HA TILTOTTAK AKKOR IS MENTEM.

2011. jan. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
75%

" Küzdeni szép dolog. Sok sikert."



Hát küzdelemben lesz részed bőven, főleg a csaj rokonaival.

2011. jan. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!