Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy roma lányba....

Beleszerettem egy roma lányba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A szüleim hallani se akarnak róla. Mit mondjak nekik hogy végre elfogadják hogy nekem nem kell más csak ő?


18/f


2011. jan. 19. 19:03
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló,köszönöm:)Igazad van,további "vitákba"nem megyek bele.Csak a kérdező érdekében írtam le ezeket,hátha jobban meggondolja a dolgokat.
2011. jan. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
87 valóban a születési évem s ez esetben inkább szégyellened kéne magad,hogy én 23 éves létemre normálisabb vagyok hozzád képest.Cigányt csak képen láttam...hát te aztán nagyon elmés beszólásokkal szolgálsz számomra.Annyira elvakít téged a kritizálás s az okoskodás,hogy észre sem veszed,hogy marhaságokat beszélsz.
2011. jan. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
Na mi van kristenbébcsi, töröltetted a kommentemet? Látod, látod inkább írhattál volna valami frappánsat, de hát ennyi tellett tőled!
2011. jan. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
Gondoltam így abbahagyod mert már fél órája rajtad röhögök!!!Szánalmas amit művelsz.Mellesleg amit én írtam,te nem tudtál semmi frappánsat v elméset hozzászólni,de helyette csak a gúny maradt részedről,ami ugyancsak elég gyengére sikerült.Kristenbébcsi,ennyire vagy képes?Szánalmas,nevetséges idióta vagy!
2011. jan. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:

Tudod: ne vitatkozz a h.ülyével, mert Téged is annak néznek!

Remélem ismerős a szöveg,értelmi képességeid és a cselekedeteid alapján már gondoltam elfelejtetted ki is írta ezt a szöveget.Én így cselekszem,mert te egy szánalomra méltó ember vagy.Tehát:pápá,te idióta!

2011. jan. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
Annak azért örülök, hogy ennyire feldühítettelek, különben nem töröltetted volna a kommentem. Sajna elárultad magad eme tettel és az idiótázással. Pápá kristenbébcsike, menj barbie-zni!!!
2011. jan. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

Ja, majd' elfelejtettem "Pff". Ez is olyan kristenbébcsis!

És még én vagyok i.dióta, meg nevetséges :DDD

2011. jan. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
Tépjétek már szét egymást egy hülye kérdés végett,idióták!!!
2011. jan. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim válasza:
Hát én egy roma fiúba szerettem bele. Nem látszik rajta egyáltalán, zöld szem, barna haj, fehér bőr. csak később tudtam meg hogy roma, mikor hazavitt a családjához. nagymamája roma, de ezáltal kedves apósom is, és tudjátok, mindig utáltam a cigányokat, az apját is gyűlölöm, mert ő úgy is viselkedik. de a páromat szeretem mindennél jobban. ő is elmenekült otthonról, mikor elkezdte a sulit, 15 évesen. 1 évben egyszer megy haza, bár szereti a családját, hiszen ők nevelték fel. de a hátteret ő is utálja. szüleim elfogadták, de más senki nem tudja, hogy ő roma. egy barátnőm sem, rokonaim sem. egyszerűen nem mertem elmondani senkinek. nagyon nehéz a szívem emiatt. esküvőt, babát tervezünk. tudom, hogy ő az igazi, az életem párja, de mi lesz, ha a lagzin az én rokonságom meglátja az övét??? keresztelőről, temetésről ne is beszéljünk. voltam már náluk ilyen eseményeken, szörnyű volt, undorító. nem tudom mit tegyek, de én őt elhagyni biztos nem fogom. a rokonaim és a barátaim reagálása viszont nagyon számít nekem. A kérdezőnek annyit: 18 évesen nem fogod elvenni, szerintem úgysem ő lesz az igazi. ha mégis, hát sok sikert, de ha nem stimmel vmi a kapcsolatotokban, hagyd el azonnal, és nem kerülsz ilyen helyzetbe mint én.
2011. máj. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!