Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy roma lányba....

Beleszerettem egy roma lányba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A szüleim hallani se akarnak róla. Mit mondjak nekik hogy végre elfogadják hogy nekem nem kell más csak ő?


18/f


2011. jan. 19. 19:03
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
7%

Mennyire okés, hogy itt mindenki ismeri a barátnőd családját.:). Csak nem Ti is benne voltatok? Még az ember azt hinné, mert félvakon is tudjátok ki milyen...

Idióták.

2011. jan. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
44%
Ha látják, hogy szeretitek egymást és boldogok vagytok, idővel el fogják fogadni, mert ők csak féltenek.
2011. jan. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
45%

Egy nem roma nő is elszedheti a pénzedet, vagy kikészíthet, elintézhet a családja. Némelyik magyar rosszabb, mint a cigányok.

Ha valaki kétkedik, írhatok sztorikat.

Ezzel a roma csajjal ugyanolyan esélyeid vannak, mint egy nem olyan származásúval.

De hogy szereted az csak egy dolog. Akkor tarts ki mellette, ha ő is szeret és ezt biztosan tudod is.

2011. jan. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
47%
Előzőnél a pont...
2011. jan. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
55%
Előbb inkább olvasgass a neten, mielőtt tönkre teszed az életed!
2011. jan. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
74%
Nézd meg milyen a családja. Ha életmódban nagyon "cigányos", akkor félő, hogy a csaj is olyan lehet később, de ha tisztességes a családja (szülők, testvérek), és téged is elfogadnak, akkor okés lehet a dolog.
2011. jan. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
100%
tudod nem alaptalanul írják sokan, hogy jobb vigyázni, persze nem kell senkire sem hallgatni. Majd ha eljutsz oda, hogy már nem vagy szerelmes és esetleg más lány kéne (mert még nagyon fiatal vagy), nem fogsz tudni kilépni az egészből. Arra készülj fel, hogy üldözni fognak, megkeserítik a te és a családod életét is, aki meg a lány után következne barátnő, eláshatja magát. Ez nagyon szarul hangzik most egy szerelmes fiúnak, de sajnos ez az általános nagy igazság. Ne történjen veled semmi rossz, csak azért jobb félni mint megijedni. És ez nem rasszizmus, hanem elővigyázatosság, mert olyan de olyan sok rossz tapasztalat van a cigányokkal, hogy az emberek igenis tartanak már tőlük. Ha a saját életükről van szó, akkor felfelé fognak kerekíteni azon az átkozott statisztikán, és inkább megtartják a két lépés távolságot.
2011. jan. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:
az igazi szüleit nem ismeri. A nevelő szülei fehérek ha ez számít és szerintem nagyon jó fejek. Nincs testvére, és nem tartja semelyik rokonával a kapcsolatot mert utálja őket. A suliba nagyon sokat piszkálják mert olyan amilyen de én SZERETEM.
2011. jan. 21. 18:03
 29/49 anonim ***** válasza:
58%
Na így mindjárt más a leányzó fekvése, ha nincsenek cigány rokonok, akkor vágj bele.
2011. jan. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim válasza:
28%

Vágd le a karját akkor nem fog lopni és a szüleid beengedik

vagy önts rá egy vödör fehér zománcfestéket.

2011. jan. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!