Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes leélni...

Szerintetek érdemes leélni társ nélkül az életet?

Figyelt kérdés
Szeretnék már végre magam mellett tudni egy barátnőt akivel együtt lehetnék életem végéig jóban rosszban szegénységben gazdagságban.Így magányosan úgy érzem hogy egy jelentéktelen senki vagyok aki még erre sem képes. De sajnos sok reményt nem látok mert kifejezetten ronda vagyok sőt még túlságosan okos sem vagyok, jól fizető állással sem rendelkezem. Szerintetek bele ugorjak a Dunába ? Vagy nem érdemes ekkora nagy felhajtást csapni ? Lehet elég lenne ha ásnák egy lyukat aztán valaki meg betemetne. 22F
2012. febr. 5. 14:00
1 2
 11/11 anonim válasza:

Gondolj arra, mi mindened van, ahelyett, hogy mid nincs.

Érdemes kiprobalnod új lehetőségeket, pl. on-line társkereső oldalak. Ahova felteheted az arckepedet is, így csak az fog valaszolni, akit nem zavar a kulsod. Ne legyel görcsös, inkabb nyugodt, es ekkor fogod megtalalni a tarsad. Amikor már nem számítasz rá. Sok magányos ember van, és sokan egyedül élnek idősen, és tűrnek. Te még csak 22 vagy!!! Bőven előtted van minden, csak egy kis türelem kéne. Sok sikert kívánok neked a párválasztásban! Addig is tégy szert egy jó baráti társaságra. Elsősorban az embrenek társaságra van szüksége, akikkel beszelgethet, megnyugodhat. A többi jöhet később is. Lépj be valamilyen sport, ének, színjátszó, akármilyen más társaságba, közösségbe, ez sokat segít, és más emberekkel is ismerkedhetsz. Sok sikert!

2012. febr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!