Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes még együtt maradni így?

Érdemes még együtt maradni így?

Figyelt kérdés

10 éve ismerjük egymást, 7.5 éve vagyunk házasok, 2 gyerekkel. Egy ideje már semmi sem olyan, mint régen. Vannak kisebb veszekedések, a másik cseszegetése trehányság(férfi) miatt. Szerelem a férj részéről nincs, saját bevallása szerint már rég nincs semmi érzelem benne. Csak vagyunk egymás mellett. Még egy puszit sem ad. Amúgy segít,amit tud, de ennyi. Ma volt veszekedés, csúnyán beszélt velem, mire én szájon ütöttem jelzés szinten, mert már semmi nem hatotta meg. Erre ő hozzávágott az üveges konyhaajtóhoz, onnan a hűtőhöz lökött, mire én elestem. Semmi sérülés nem keletkezett rajtam, szerencsére. A kisebbik gyerek ezt mind látta, sírva menekült a szobába. Hiába szeretem a szívem mélyén, ez a viselkedés nagyon betett. Tudom, hogy nem kellett volna szájon ütnöm, de neki sem így kellett volna viselkednie előtte sem, meg utána sem. Nem tudom kitenni a lakásból sem, hiába mondtam neki, hogy szedelőzködjön, és menjen innen. Nincs hova és nincs miből... 2 hétig még itt lesz, de egyszerűen a hányinger kerülget, ha rágondolok az egészre.

Ezek után te együtt maradnál a férjeddel?


2012. jan. 25. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
ezek után?? dehogy lennék,aki megüt,vagy neki lök valaminek akkor abban a percben mondanám hogy szedje a sátorfáját.. ha nem szeret akkor miért van veled? a gyerek miatt?
2012. jan. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én semmi kép nem maradnák vele.Csak abba gondolj bele a kicsi aki látta mit él át.Én 7 évig éltem alkoholistával és 7 év után kaptam rá erőt,hogy ott hadjam de megfogadtam soha többet.Nincs értelme együtt lenni.Kitenni?!Ha ilyent tett ne foglalkozz vele miből és hova megy menyen most mert utána ha csillapodik a kedély nehezebb lesz elengedni.
2012. jan. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem maradnék együtt.

És nem azért, mert elmúlt a szerelem, mert az előbb-utóbb elmúlik. Hanem azért mert nem tisztel, és agresszív.

Sajnálom, nagyon nehéz lehet két gyerekkel egy ilyen döntést meghozni, de hosszútávon megéri.

2012. jan. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem maradnék vele mint ahogy a párom is elhagyna ha szájon ütném.Nálunk ez oda vissza müködik,senki nem ütheti meg a másikat nemtől függetlenül.

Ha azt vesszük te kezdted a testi erőszakot,ő válaszolt,az egészben az a gáz hogy a gyerekre nem voltatok tekintettel.Váljatok el még nem késő,nézd a gyerekedet.

2012. jan. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Problémák mindenhol vannak. A házasság pedig sosem lesz már olyan, mint régen. Szerintem nálatok is az a gond, hogy hiányzik a kommunikáció. Elmúlt a szerelem, és ilyenkor mindenki azt hiszi, hogy ezzel együtt itt van a világ vége. Pedig ez minden egyes kapcsolatban így lesz. És akkor mi van? 10 évente váltogatjuk a partnereinket?


Nálunk is ez volt a gond. Elmúlt a szerelem, és ő másfelé nézett. Hiába próbáltam én egymagam megoldni a problémát, ha ő nem volt hajlandó szóba állni velem. Kitenni a szűrömet könnyebb volt.


A kérdésedre válaszolva: nem maradnék vele. De csakis azért nem, mert bántalmazott.

2012. jan. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kacsa10 válasza:
nem lehet hogy máshol keresi a boldogságot?? .. lehet hogy talált magának egy másik nőt és nem meri neked elmondani ennyi év után + ugye gyerek is ..de ezzel csak magad és a gyerekeid életét teszed tönkre . Lehet jobb lenne külön utakon és akkor nyugodtabb lenne az életetek .Egy ilyen férfi nem érdemel meg téged sem a gyerekeit aki képes megütni egy nőt . Kitudja lehet a következő a gyerek lesz . Minél hamarabb lépj !
2012. jan. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 stevejones ***** válasza:
Egy férfit megütsz aztán csodálkozol, hogy betakar? Persze mindenki a zasszonyt fogja majd a pártján, de nincs igaza. Mindenesetre nincs értelme folytatni. Alacsony szintű kis párocskák lehettek. Menj el (nehogy már te tedd ki a férfit a lakásból, azt aki megdolgozott érte)! Menj el a gyerekekkel együtt. Őket sajnálom, hogy ilyen helyre születtek.
2021. máj. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!