Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes beleavatkozni?

Érdemes beleavatkozni?

Figyelt kérdés
Sógornőm kisbabát szeretne, viszont a férje még várna egy kicsit, amíg rendbe jönnek anyagilag, és nagyobb lesz a fiúk. Sógornőm kitalálta, hogy az otthon lévő összes óvszert megszúrja gombos tűvel és akkor majdcsak összejön "véletlenül" a kistesó. Lebeszélni a dologról nem lehet. Tudom nem kellene beleavatkozni, de sajnálom, annyit dolgozik szegény srác, és nem lenne vele szemben fair, ha így átverné sógornőm.
2012. jan. 31. 10:24
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Mérlegelj, ha szólsz a pasinak akkor nem lesz barátnőd mert úgy megharagszik hogy azt nézheted, ha nem szólsz akkor terhes lesz megtudja a pasi és eldöntik, hogy elvetetik vagy sem, és lehet a kedves apuka az elején ellenzi mikor meg megszületik a baba és ránéz akkor elolvad tőle, de lehet hogy nem és vitáznak majd agyba főbe. Mind2 esetben te iszod a levét mert az elsőnél nem lesz barátnőd a másodiknál meg nézheted ahogy szenvednek majd (persze lehet hogy nem). Én mégis azt mondom ne szólj bele.
2012. jan. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem a te dolgod. Esetleg meséld el a sztorit, de úgy, mintha hallottad volna valahol. Pl: Képzeljétek el, a Gizi mesélte, hogy a férje megcsalja, és otthonról hordja el a gumit. Erre a Gizi az összeset kiszurkálja, had legyen a csaj terhes.


De ha rám hallgatsz, nem foglalkozol a dologgal, mert nem rád tartozik.

2012. jan. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Én megmondanám a férjének, és kérném, hogy ne mondja tovább, hogy tőled tudja, hanem vegyen új gumit, és mindig tartsa magánál. A sógornődhöz is épp annyi szál fűz, mint a férjéhez, ráadásul sógornőd ki akar vele tolni (mert ez kitolás), szóval én szólnék a helyedben, és kérném, hogy ne keverjen bele.
2012. jan. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyira undorító nők vannak! Hogy lehet ilyet csinálni?? Én szólnék a férjnek,bár tudom nincs közöm hozzá,de had tudja csak meg milyen felesége van...
2012. jan. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Valahogy nem tudom elképzelni hogy ez sikerülni fog neki.

Ha a gumi sérül szétszakad mint a fene,már a felhuzásnál szét fog szakadni,de ez csak tipp.


Nem avatkoznék bele,te jársz rosszul.

2012. jan. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek joga van az életét úgy elcseszni, ahogy akarja - sajnos.
2012. jan. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az tény, hogy te jársz rosszul, de én akkor is szólnék, mert ebben a történetben akárhogy is nézzük a sógornő a legnagyobb gyökér, mondhat bárki bármit. Nyilván a sógor majd eldönti, mit tesz, de azért itt emberi sorsok forognak kockán ilyen hülyeség miatt, hogy valaki nem képes türtőztetni magát. A férj nem zárkózott el a gyerek elől, csak annyit kért, hogy később. Még akkor sem csinálnék ilyet, ha elzárkózna a férjem, akkor is az egyetlen út a beszélgetés és utána eldönteni, hogy együtt vagy külön.
2012. jan. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Általában nem szólok bele mások dolgaiba, és ezt is szoktam tanácsolni mindenkinek.

De ebben az esetben szólnék,mert a sógornőd nem a maga életét teszi tönkre.

Ha így lenne, azt csinálna, amit akar.

De ebben az esetben a párját vágja át, és keseríti meg az életét, nem beszélve a születendő gyerekről, aki hazugság által fogan majd.

Undorító a sógornőd!

Ne cse.sszen ki másokkal, mert ő ilyen roh.adt önző!

Én szólnék a férjnek.

2012. jan. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia,nehéz helyzetben vagy azt tanácsolnám,hogy mond meg a barátnődnek,hogy vagy nem teszi,vagy sértődés ide-oda megmondod a férjnek.Nekem annó a gyermekkori barátságom szakadt meg amiatt,hogy a barátnőm egy nős pasival kavart.Mondtam neki,hogy én a barátnője vagyok most is,de akkor jelentkezzen majd,ha nincs ez a pasi,mert én nem asszisztálok ehhez.Pár hónap kimaradt az életünkből,de utána nagy bűnbánások árán folytatódott a kapcsolatunk.Azért vagyunk barátok,hogy a rosszra is felhívjuk a figyelmet,az nem barátság ha csak bólogatunk.
2012. jan. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Dynaa válasza:
Ne haragudj,de ha a Sógornődnek ennyi esze van,akkor nincs felnőve egy kisbabához.Egy kisbaba nem játék,hatalmas felelősség!Mindenképp tegyél az ellen,h a sógornőd ilyet tegyen!Nagyon is érdemes beleavatkozni!
2012. febr. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!