Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor érdemes az összeköltözés...

KaTriinn kérdése:

Mikor érdemes az összeköltözésen beszélni? Többi lent.

Figyelt kérdés

A barátommal 8 hónapja vagyunk együtt. Néha voltak kisebb vagy éppen nagyobb veszekedések, de egyik sem volt vészes vagy nagyon komoly, és mindig megtudtok beszélni értelmesen a dolgokat. Szeretünk egymással lenni. Szeretjük egymást. Tudom sokszor lehet hallani ezt, de Én úgy érzem Ő az igazi, és tudom hogy Ő is ezt gondolja!

Mi a véleményetek az összeköltözésről? Jó / rossz dolgok? Ki mit gondol arról, hogy pl. a következő hónapban összeköltöznénk?



2012. jan. 4. 11:07
1 2
 1/17 mmT ***** válasza:
74%
Bele kell vágni. :) Lakva ismered meg.
2012. jan. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%

ha anyagilag megoldható akkor akár már ma :)


Mi is épp lakást keresünk,alig fél év után

2012. jan. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Teljesen igaz, hogy lakva ismer az ember. Pénz nem gond. Van neki saját háza. ( nem magyarországon élünk... )

Köszönöm a válaszokat!

2012. jan. 4. 11:16
 4/17 anonim ***** válasza:

Igazából bármikor. Mi fél év után költöztünk össze.


Amúgy ti hány évesek vagytok?

2012. jan. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Én 19 éves vagyok, a barátom pedig 25 éves.


Tudom, hogy bármikor összelehetne költözni, de lehet hogy kellene neki egy kis idő, míg komollyá válik a kapcsolat. Mert annak sincs semmi értelme, ha 4 hónap után szakítás lenne épp ez miatt.

Csupán ezért kérdeztem, hogy ki mit gondol erről kinek mi a véleménye :)

2012. jan. 4. 11:22
 6/17 anonim ***** válasza:
26%

Van neki saját háza (Nem Magyarországon élünk...)

:D

Merre laktok?

Szép, hogy M.o.-n el sem lehet képzelni, h két fiatal nemhogy saját házban, de albérletben sem tud megélni. Vagy alig... Legalábbis ahogy hallom, mert én sem Mo.-n élek.

Sok sikert az összeköltözéshez, lakva ismerszik meg az ember!

2012. jan. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Figyi, ha 4 hónap után meg szakítanátok akkor legalább tudod, hogy nem illetek össze.
2012. jan. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Ez a 4 hónap csak példa volt. De amúgy igazatok van!

Lakva ismer az ember.

Bele kell vágni dolgokba.


Köszönöm szépen! :)

2012. jan. 4. 11:31
 9/17 A kérdező kommentje:
Amúgy Norvégiában élünk. És ti? :)
2012. jan. 4. 11:32
 10/17 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem korai. Fiatalok vagytok, főleg te, még biztos hogy fogsz kicsit változni. Ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy kiszeretsz belőle, vagy elválnak útjaitok, de bőven változhat egy-két dologban a véleményed. Egy szakítás pedig sokkal bonyolultabb olyan helyzetben, mikor már van 'közös' tulajdon. Ha a barátodnak van saját háza, úgyis annyit vagytok együtt kettesben amennyit akartok, gondolom több napot is nála tölthetsz, akkor meg felesleges elsietni a költözést. Legalább 1 évet szerintem illene várni az összeköltözésig, de én inkább élethelyzethez kötném, mármint mikor már mindkét fél azonos érettségű, önálló fél (mindkettő dolgozik, pénzt keres), és együtt vannak annyi ideje, hogy meg tudják ítélni, hogy komolyan gondolják-e a másikkal.
2012. jan. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!