Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 éves vagyok de még mindig...

22 éves vagyok de még mindig nem tudok anyám előtt a magánéletemről beszélni, viszont most elmondtam neki hogy van egy barátnőm, hogy tudom magam ezen túl tenni?

Figyelt kérdés

Sose beszéltem vele semmiről ami a magánéletemet illeti, nem mint ha lett volna mit, de azt a kicsit se vele tárgyaltam meg. Sok idő után először van barátnőm, az ő szülei már egész jól ismernek, és szép lassan testvéreim előtt is kiderült a dolog. Most már nem rejtegethettem, és elmondtam neki. Kértem ne mondjon semmit szóval nagyon nem mondott semmit és elment, azóta is forgok hogy mi lesz ha haza ér. Annyit mondott hogy hívjam át, de nem a közelben lakik, a sulimhoz közel, persze majd el akarom hívni, de még most korai.

Szóval nem tudom miért de mindig is kényelmetlen volt anyám előtt ilyenekről beszélni, pedig amúgy jó fej lenne. Bátyámnak 100 meg 100 barátnője volt már. De nekem ez az első...


2011. dec. 29. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

És mi a kérdésed tulajdonképpen?

Amúgy nem kell kellemetlenül érezned magad,felnőtt ember vagy ,teljesen normális,hogy barátnőd van,szerintem ezen anyád sem akad fent,csak te reagálod így túl.

Az meg,hogy a bátyádnak volt már több bnője,neked meg nem..és? valahol mindent el kell kezdeni. Nem 40 éves vagy,és ha annyi lennél akkor sem tartozolnál magyarázattal emiatt,a saját anyádnak sem. Ez a te privát életed

2011. dec. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Most mi a problémád?
2011. dec. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az hogy zsigerből rosszul vagyok, ha ilyenről kell vele beszélni, pedig nem kéne, ráadásul most elkerülhetetlen volt, hogy tudnám ezen túl tenni magam?
2011. dec. 29. 14:29
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs min túltenni magad. Anyádnak kell elfogadnia,hogy bizony nálad is beköszöntött ez az időszak.

22/L

2011. dec. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!