Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány akit nagyon...

Van egy lány akit nagyon szeretek de van barátja és 250 km-re lakik . Már elmondtam neki h szeretem . Mit csináljak h elérjem h belém szeressen?

Figyelt kérdés
Köszi szépen előre a segítséget !
2011. júl. 14. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Mennyi idősek vagytok, milyen viszony van most köztetek?


Egyébként a saját érzelmeit senkinek sem tudod megváltoztatni.

2011. júl. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel személyesen egyáltalán nincs esély rá, hogy "véletlen összefuttok", ezért először neten próbálkoznék. E-mailezés, Msn, FBook, stb.. Persze nem pofátlanul, próbálnám elérni, hogy ő is keressen, ne csak én őt.. Kapcsolatban lenni barátként és egy idő után elárulni, hogy tetszik neked...


De ha van barátja, nem lenne szép bepróbálkozni...

Inkább olyan lány kellene, aki közelebb van, nem?

Lehet, csak az "elérhetetlensége" miatt vagy "szerelmes"...

2011. júl. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, hagyd békén őket.
2011. júl. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Meg hanyszor fogod feltenni ugyanezt a kerdest? Most azt az apro reszletet nem irtad le, hogy a lanynak van baratja. Eroltetni senkit nem lehet.
2011. júl. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ő 15 én 14 vagyok . Baráti viszonyba vagyunk . Már 3/4 éve ismerem . Egyátalán nem erőltetem h szakítson a barátjával . =( . És a kérdést csak egyszer tetem fel nem többször . És nem hiszem hogy az elérhetetlensége miatt szeretném .Köszönöm a válszokat :):)
2011. júl. 14. 17:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez reménytelen. Hagyd békén őket, keress egy lányt, aki közelebb lakik, és nem foglalt.
2011. júl. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Próbálj meg "csak" barátként, haverként az ismeretségi körében maradni, így legalább tudsz róla, szóba áll veled, ha nem is személyesen. Azzal, hogy közlöd vele, hogy szereted, kb annyit érsz el, mint ha azt mondanád, hogy űrhajós szeretnél lenni. És?? Nem tud vele mit kezdeni.

250 kilométer távolságból még akkor is elég nehézkes fenntartani, és működtetni egy kapcsolatot, ha mindketten egyformán éreztek egymás iránt. De így? Szinte lehetetlen. Nem lát téged, nem beszél veled élőben, nem ismeri meg egyetlen olyan tulajdonságodat sem, amitől beléd kellene szeretnie. Az msn jó dolog arra, hogy mindenféléről beszélgethess az ismerőseiddel. De beleszeretni abba lehet igazán, akivel valódi kapcsolatod, és igazi közös élményeid vannak.

2011. júl. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
14 évesen inkább menj és játssz valamit, szerintem lesz még időd csajozni...:D
2011. júl. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!