Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor érdemes az összeköltözés...

KaTriinn kérdése:

Mikor érdemes az összeköltözésen beszélni? Többi lent.

Figyelt kérdés

A barátommal 8 hónapja vagyunk együtt. Néha voltak kisebb vagy éppen nagyobb veszekedések, de egyik sem volt vészes vagy nagyon komoly, és mindig megtudtok beszélni értelmesen a dolgokat. Szeretünk egymással lenni. Szeretjük egymást. Tudom sokszor lehet hallani ezt, de Én úgy érzem Ő az igazi, és tudom hogy Ő is ezt gondolja!

Mi a véleményetek az összeköltözésről? Jó / rossz dolgok? Ki mit gondol arról, hogy pl. a következő hónapban összeköltöznénk?



2012. jan. 4. 11:07
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Van saját lakásom nekem is. Neki saját háza. Dolgozik. Én is dolgozom, többet keresek 1 hónap alatt mint a magyarok 4 hónap alatt. Egy év után is előjönnek a problémák, sőt 6 év után is előjöhet a probléma, ha éppen akkor költözünk össze. Lehet addig nem is ismertem ki olyan téren. Aztán mivan ha 2-3 év után összeköltözünk, azzal a tudattal, hogy minden okés, kiismertem már. Aztán meg hopp pofára esek .... szóval szerintem az előzőeknek van igazuk, mert megkell ismernem őt. Azt pedig jobb előbb mint később.
2012. jan. 4. 11:47
 12/17 anonim ***** válasza:
41%

Jaj de kis fellengződ libácska vagy!!! Pfff


Te tetted ki a kérdést, de minek ha már ELDÖNTÖTTED, hogy összeköltöztök?? Ha meg valaki leírja a véleményét, hogy szerinte még korai mert túl fiatalok vagytok, ráértek még, akkor meg nekiesel, hogy többet keresel mint itthon bárki és olyan érveket hozol fel, aminek semmi köze a témához...


Kis buta.


Le lehet pontozni!

2012. jan. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
41%
Akkor nem magyar vagy? De akkor miért magyar fórumra írsz?
2012. jan. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
81%
Én írtam, hogy fiatalak vagytok, VÉLEMÉNYT írtam, amiről kérdeztél, nem illik leugatni:) ha meg már döntöttél miért kérdezel? Csak mert többet keresel 1hónap alatt, mint egy magyar, még nem feltétlenül leszel érett az összeköltözésre. Mivel van saját lakás, pont hogy felesleges siettetni, úgyis annyi időt vagytok együtt, amennyit akartok, és LEGYETEK IS, ISMERJÉTEK MEG EGYMÁST, simán lehettek együtt napokat, akár egy hetet is, mintha ott laknál, de van saját lakásod, ahová visszamehetsz, ha beüt a krach. Ha ilyenkor nem derül ki, hogy van-e difi a másikkal, akkor összeköltözés után se fog nagy megeleptás érni. Ennyi. Ha nincs annyi eszed, hogy MEGÉRTSD, amit írtam, ne tegyél fel kérdést. Nem kell a válaszommal EGYETÉRTENI, csak megérteni.
2012. jan. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Hát bmeg te írtad h pénz kérdése az is h összeköltözünk-e ...

Én meg írtam rá választ h nekem az nem gond .........

Ennyi.

2012. jan. 4. 12:07
 16/17 anonim ***** válasza:
Én a helyedben összeköltöznék vele!:)
2012. jan. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

:) de jó, pont most terveztem kiírni egy hasonló kérdést. mi sem MO-on élünk, két felnőtt magyar ember, két lakás, két kereset. és már elkezdtem gondolkodni ezen. nem most, mondjuk nyár vége felé, addig még érlelődhetne a gondolat bennünk. de örülök, hogy nemcsak én vagyok így :)

sok sikert

2012. febr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!