Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes leélni...

Szerintetek érdemes leélni társ nélkül az életet?

Figyelt kérdés
Szeretnék már végre magam mellett tudni egy barátnőt akivel együtt lehetnék életem végéig jóban rosszban szegénységben gazdagságban.Így magányosan úgy érzem hogy egy jelentéktelen senki vagyok aki még erre sem képes. De sajnos sok reményt nem látok mert kifejezetten ronda vagyok sőt még túlságosan okos sem vagyok, jól fizető állással sem rendelkezem. Szerintetek bele ugorjak a Dunába ? Vagy nem érdemes ekkora nagy felhajtást csapni ? Lehet elég lenne ha ásnák egy lyukat aztán valaki meg betemetne. 22F
2012. febr. 5. 14:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem sírni kell,és nem egész nap a neten ülni,hanem menni,és ismerkedni másokkal.Olyan nincs hogy ronda ember.Mindenkiben van valami szép,és mindenkiben valaki meg is találja a szépet.Tessék menni ismerkedni,és akkor nem leszel magányos.
2012. febr. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen ,érdemes így élni. Majd megtalálod azt a lányt aki majd odáig lesz érted ,ne aggódj. Csak keresgélj !!!!
2012. febr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 tetro ***** válasza:
100%

Ha te egyedül senkinek érzed magad, azon a párkapcsolat se fog hosszútávon változtatni. Nem leszel valakitől igazából másabb.

Az meg hogy ronda vagy... Aki akar, az előbb utóbb talál párt magának. Valószínűleg szegényen, rondaként és bármilyen kiemelkedő képesség nélkül ez a valaki nem egy topmodell lesz, de gondolom nem is erre vágysz. De szerintem ami bármilyen nőt elűzne, az az önsajnálatban dagonyázás. 22éves vagy, és azt gondolod meg kéne halni mert nincs párod? Szerinted kinek kell olyan ember, akinek ez az egyetlen gyáva megoldása van? Miért nem keresel olyan állást, ahol többet keresel? Miért nem tanulsz tovább? Miért nem sportolsz, hogy jobban nézzél ki? Egyáltalán miért keseregsz, ahelyett hogy tennél valamit?

2012. febr. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha igy állsz hozzá, azt a lányok is észreveszik rajtad és ki akarna egy öngyilkosjelölttel ismerkedni? Nem azon múlik, hogy ronda vagy, vagy szép, hanem sok múlik a kisugárzáson és a hozzáálláson. Még nagyon fiatal vagy, bőven megtalálhatod az igazit. Neten is lehet ismerkedni, ha nem akarsz elmenni máshová, nekem pl ott sikerült megtalálni életem párját, és más ismerősömnek is. Nem reménytelen, ha őszinte vagy és türelmesen vársz. De járj el barátokkal (gondolom azok csak vannak) és akkor lesz esélyed megismerkedni lányokkal. Nem kell, hogy szép legyél, csak legyen egyéniséged, kisugárzásod és legyél kedves, normális. Sok sikert!
2012. febr. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nem vennéd ilyen komolyan a sorozatokat akkor talán más kép látnád, CSAK 22 ÉVES VAGY előtted az élet, és az állással mások is így vannak, de a helyedben én a Tiszát választanám.
2012. febr. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem néha sokkal jobb egyedül, addig használd ki amíg jön egy nő, mert onnantól még rosszabb lesz az életed!!
2012. febr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Küldj egy képet és megmondom, hogy miben változz. Esetleg írj többet magadról, abban is szivesen segítek. Ne is gondolj arra, hoigy egyedül éled le az életed. Lehet egy szemüveg meg egy ruhatárcsere meghozza az önbizalmad és a szerencséd. Tényleg szivesen segítek.

23/L

2012. febr. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Járj el konditerembe, mert az idővel az önbizalmadon is segíteni fog. Azt mondod egyedül vagy, hát nagyon sok lány is egyedül van, csak lehet hogy nem veszed őket észre, mert nem olyan gyönyörűek. Férfi vagy, szóval ne várd hogy a sült galamb a szádba repüljön, hogy a csajok rád másszanak. Neked kell ismerkedni, kezdeményezni, és ne keseredj el ha folyamatosan elutasítanak, másokkal is ez van. Menni kell tovább:)
2012. febr. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 tetris ***** válasza:

Nagyon fiatal vagy még ahhoz, hogy feladd a reményt. Az élet egyik legnagyobb ajándéka az, ha végre valhára megtaláljuk azt, aki a sors nekünk rendelt. Ez van akinek egy-kettőre sikerül, a másiknak hosszabb időre van szüksége. Nehogy már emiatt elkeseredj!

Ha nem vagy egy adonisz, akkor gondolj arra, hogy milyen sok olyan pasas van, aki kifejezetten randkácska, mégis imádják a nők. A szinészek közül pl. Adrian Brody,vagy Gerard Depardieau, vagy a magyar hírességek közül a Király L Norbi.

A nők csak kora huszonéves korukban, meg tinikorukban ítélnek csupán a külső alapján. Ahogy egy nő személyisége egyre jobban kiforr az idő haladtával, úgy fogja majd egyre inkább értékelni a belső tulajdonságokat, nemcsak a külsőt. Akkor jön majd el a te időd. Addig is tegyél azért, hogy vonzóbb legyél.

Tessék adni magadra,mindig legyél ápolt, csinos, tiszta. Az edzőterembe is elmehetsz, ártani biztos nem fog.

Fel a fejjel, és ne add fel a reményt. Tudod, amíg élet van, addig remény is van!

2012. febr. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bár tudom, hogy amit írok az bántó lesz, de egyet kell értenem az előttem szólókkal, és meg kell mondanom, hogy itt a hozzáállással van a baj. Ha nincs barátnőd, akkor ezért nincsen, ez nem férfias tulajdonság, de még egy nőnél is sok. Adj magadra, ismerkedj, lazulj el, és ami a legfontosabb, fogadd el önmagadat. Kapsz pár pofont, de ezt az utat mindenki végigjárja ne aggódj. Arról nem is beszélve, hogy azzal, hogy te megszülettél, máris akaratodon kívül óriási felelősséged hordozol, maga a léted egyszerűen felelősség mások iránt. Ha te megölöd magad, akkor más embereknek mérhetetlen fájdalmat okozol, amit nyilván nem szeretnél. Egyszerűen véve itt csak csajozásról van szó, ezt mindenki megtanulja. Úgyhogy fel a fejjel irány az élet. Hisz ha meg sem adod az esélyt neki, akkor minden vagyonom felteszem arra, hogy nem is lesz ilyen párod, ha pedig folyamatosan próbálod, akkor pedig arra teszem fel, hogy előbb-utóbb révbe érsz.
2012. febr. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!