Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed erről a hírről?

Mi a véleményed erről a hírről?

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 2. 12:27
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
91%

Én pl. nem élnék, ha Anyu annak idején otthon próbálkozik, pedig nálunk sem utalt semmi jel semmi gondra.


A kórházak is egyre jobbak már abból a szempontból is, hogy milyen a környezet, de őszintén, ha a gyerekem vagy a saját életem lenne a tét, nem érdekelne túlzottan, hogy milyen a csempe, égnek-e mécsesek és Bach szól-e a szülés közben.


Jó dolog a természetes kiválasztódás, de lehetőleg én azért szeretnék NEM kiválasztódni ilyen módon.

2012. febr. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom, hogy miért kell már mindenbõl divatot csinálni. Egyetértek az elõttem szólókkal, a kórház az kórház!
2012. febr. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
79%
Hát ha ez nem irónia, akkor nem tudom, mi az...
2012. febr. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
82%

ma 13:02


Kórház-kórház. lol.

2012. febr. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
100%
Palm ! Te vagy a ,szó szerinti, élő példa ! Azt hiszem énnél több érv nem szólhatna az otthonszülés ellen !
2012. febr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
100%

A másik eset, hogyha véletlen túlélem, akkor az oxigénhiány miatt vélhetően súlyosan fogyatékos lennék, és most nem a második diplomámat szerezném, meg dolgoznék...


Szóval én SOHA nem kockáztatnék. Élményeket gyűjteni ráérek a gyerek felnövekvése alatt, az elég lesz.


Ennek ellenére magam is azt vallom, hogy a terhesség nem betegség, és a szülés remek dolog.

Mondjuk szerintem az otthonszülés helyett a szülőotthonokat kéne népszerűsíteni, ahol megvan a családias környezet ÉS a folyosó túloldalán a műtő, újraélesztő, intenzív ellátáshoz szükséges minden felszerelés és orvos, és abban a percben, amikor probléma van, be tudnak avatkozni.

2012. febr. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
59%

Nekem Darwin jutott eszembe.

Tegyük fel! Van egy szoba, benne egy darab sajt, egy egérlyuk, egy egér és egy macska.

Az egérnek mérlegelnie kell:

Megszerzi a sajtot most, de nagyobb az esélye, hogy elkapja a macska.

Bebújik az egérlyukba, ahonnan a macska nagyon kicsi eséllyel tudja kihalászni, és megvárja, amíg a macska kimegy a szobából és csak utána megy a sajthoz.

az egér a szülő nő, a macska a komplikáció, a sajt az otthoni meghittség.

Én inkább okos egér akarok lenni, mint bátor.

2012. febr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
87%
Darwint kár idekeverni. Ő a természetet tanulmányozta, a mi életünkben meg annyi természetes dolog van, mint meleg hóember. ;)
2012. febr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
83%
Ha nincsenek az orvosok, akkor már mi sem élnénk anyával. Én biztos meghalok, de szerintem ő is... akkor túlélte...
2012. febr. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
77%

szépen le lett pontozva a második válaszadó, pedig igaza van, rengetegen halnak meg kórházban is, sok a műhiba csak épp ezt nem verik nagy dobra...


Viszont én nem szülnék otthon.

2012. febr. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!