Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed erről a hírről?

Mi a véleményed erről a hírről?

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 2. 12:27
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
79%

Sok kısmama fontosabbnak tartja az otthonszules meghıttseget, mınt a korhazban szules bıztonsagat.

En mınden otthon szulo not felelotlennek tartok. Barmıkor fellephet olyan komplıkacıo, amıket csak korhazban tudnak ellatnı. Es nem mındenkı lakık korhaz mellett.

A szulesznok meg megsem orvosok.

2012. febr. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
28%
Kórházban is meghalnak azért jó páran, szülés közben.
2012. febr. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
85%
Aki hülye, haljon meg.
2012. febr. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%

Én is gondolkodtam az otthonszülésen. Álomterhességem volt, a pocakom növekedésén kívül semmi nem utalt arra hogy "másállapotos" vagyok.

A placenta levált vajúdás közben és kishíjján a műtőasztalon maradtunk.

2012. febr. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
2012. febr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
88%
nah igen kórházban is meghalhatnak, csak ennek otthon nagyobb a valószínűsége
2012. febr. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
91%
Persze , a kórházban sem biztos , hogy megmentették volna , csak nagyobb lett volna a túlélési esélye . Ő vállalta a kockázatot , ráfázott . Kérdés az , hogy a gyerek , férj mit akart volna , mert ugye most családanya nélkül kell tovább élniük.
2012. febr. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
12:35: És gondolod, ha azt a babát otthon szülőd meg, és fellép ez a komplikáció, egy bába szakszerűen ellátott volna? Ez nekem csak újabb érv lenne, hogy soha ne szüljek kórházon kívül.
2012. febr. 2. 12:41
 9/45 anonim ***** válasza:
84%

Semmivel sem tartom többre azt a gyereket és azt az anya-gyerek kapcsolatot annál, mint ahol kórházban születik meg a gyerek. Meghitt vagy sem, annyi baj adódhat szülés közben, hogy egyáltalán nem mindegy, hol kerül rá sor.

Elvakult, fanatikus anyák heppje az ilyesmi.

(Tudom, hogy kapok még ezért nagy oltásokat, de vessük már össze, hogy a mérleg egyik serpenyőjében a meghittség, meg a szentimentális blabla áll, míg a másikban a kevésbé kockázatos szülés - ha épségben kibújik a pici, utána már ráérünk megteremteni számára az oly' sokat emlegetett meghittséget.)


"élmény mind a mama, mind a baba számára"

2012. febr. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
100%

Pardon, negyedik vagyok, megviccelt a technika!

Ami történt: négy ujjra nyitva voltam, nst feküdtem, velem volt a férjem és egy nővér.

Nem emlékszem semmire, azóta sem, elmondás alapján rakom össze.

Utolsó emlékem hogy elönt a forróság.

A magzatvizem már elfolyt. A férjem elmondta, hogy a nővér fellebbentette a takarómat és csurom vér volt minden. A nővér elszaladt, az orvos a karján átszaladt velem a műtőbe, a férjem utána. Infúzió, altatógáz, lekenték a hasam és vágtak.

A kislányomat újra kellett éleszteni, nekem már hozták is a donorvért, mert majdnem elvéreztem.

Ha ez otthon történik, a kislányom megfullad bennem én pedig elvérzem. Ebből annyit láttak volna, hogy elönt a vér elsápadok és elájulok.

Belegondolva: álomterhesség, gyors vajúdás után. Senki nem gondolt volna arra, hogy belehalhatok.

A kislányom 16 hónapos eleven, életerős.

2012. febr. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!