Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most én hisztizek, vagy más...

Most én hisztizek, vagy más nők is így élik ezt meg? És a férfiak?

Figyelt kérdés

Szentimentális, érzéki, szenvedélyes típus vagyok, ez rányomja a bélyegét minden tevékenységemre.

Muszáj kimondanom, amit érzek, kimutatnom, ha szeretek valakit, kifejeznem külsőleg, nemcsak érintéssel, hanem szavakkal is, ami bennem zajlik.


A Párom éppen az ellenkezője. Szinte soha nem beszél, nem tudom mi zajlik benne, ha rákérdezek, akkor azt lelkizésnek fogja fel és utál róla társalogni. Megsimogat, megszeretget, de ki nem ejtené a száján, hogy esetleg jó velem, vagy hiányoztam, gondolt rám. Az a filozófiája, hogy "úgyis tudod".


Egyre többször érzem, hiába van mellettem, üres vagyok belül, mérhetetlenül vágyom a szavakra, a beszélgetésre, ahol nem csak én mondom ki, amit érzek, hanem viszonzást is várhatok.

Úgy érzem, a verbális kommunikáció hiánya egyre inkább kihat a testi kapcsolatunkra, nem tudok feloldódni, mert ha én nem szólalok meg, akkor némán elvagyunk egymás mellett.


Egyéb témákban lehet vele beszélgetni, de az érzésekről nem, azt hárítja.


Én csinálok nagy ügyet az egészből ? Hagyjam a fenébe, maradjak én is csendben ?

Már próbáltam, de akkor úgy érzem, belülről ki akarnak törni a szavak, az érzelmek.


Mi lenne a megoldás ?


2012. febr. 2. 12:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
79%
Keress olyat, aki hozzád illik. Miért jöttél össze vele?
2012. febr. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%

Én is szókimondó alkat vagyok és sokat lelkizek a párommal, de ő alapból elég hallgatag, úgy kell mindent kihúzni belőle. Éppenséggel, hogy szeret, imád stb, ezeket magától is mondja és többször is, de akkor sem olyan, mint én.

Szerintem ritka is a férfiaknál az igazán érzelgős típus, ők máshogy vannak összerakva, mint mi nők.

2012. febr. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
5 hónapja ismerjük egymást, most kezd számomra zavaróvá válni a dolog.
2012. febr. 2. 12:13
 4/23 anonim ***** válasza:
78%

Akkor örülj neki, hogy ilyen korán kiderült a dolog!

Nem illetek össze. Szépen váljatok el és legyetek boldogok mással.

2012. febr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nincs veletek semmi baj. Csak nem passzoltok egymáshoz. Ő ilyen, nem fog megváltozni. Van aki tud beszélni az érzéseiről, és van aki nem. Ezen sajnos nem lehet változtatni. De vannak férfiak is, akik olyanok mint te. Csak nem ő.
2012. febr. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Nos, én ellenkezője vagyok a párodnak, vagyis olyan vagyok mint te, csak én férfiben. :) Szeretek beszélgetni, mindenről, főleg a párommal ha van.


Szerintem ne hagyd a fenébe, az már nem te lennél! Inkább keress mást, aki viszonozza azt, amire vágysz! :)


F/29

2012. febr. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Ilyen gyorsan fel kellene adni ?
2012. febr. 2. 12:27
 8/23 anonim ***** válasza:
69%
A probléma az, hogy egyáltalán nem passzoltok. Ő nem fog megváltozni, és te sem. Te így szenvedsz, ő meg attól fog szenvedni, ha ki akarod tőle erőszakolni, hogy mutassa ki az érzéseit, mondja neked, hogy így szeret, úgy szeret. Szerintem szakítsatok, míg nem olyan mélyek az érzelmek, mert ez a későbbiekben teljesen a kapcsolatotok rovására fog menni.
2012. febr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%

Ez nem feladás. Ez elfogadás.

Az ember nem egy agyagdarab, amit olyanra formálsz, amilyet szeretnél. Hanem már "készen kapható" állapotban lehet beléjük szeretni.

2012. febr. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Nem lennék elfogadó ?


Úgy érzem, én rengeteget adok, de vissza alig kapok. Ezért is van belül üresség bennem.

Ő elmondja, nagyon jó neki hallgatni, amiket mondok, de vissza egyetlen szót sem ad.

2012. febr. 2. 12:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!