Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Késő lenne már ebbe belefogni?...

Késő lenne már ebbe belefogni? Családom szerint már késő lenne

Figyelt kérdés
21 éves egyetemista vagyok,4 éve éredekel a színház és a tánc,most jutottam el oda,hogy szeretnék járni amatőr színjátszó csoportba,vagy elkezdenék járni modern táncra,sajnos eddig egyiket se próbáltam ki,de szeretnék belevágni,mert akkor legalább tudnék ismerkedni hasonló érdeklődésű emberekkel,és lenne valami értelmes dolog,amivel el tudnám tölteni a szabadidőm.
2012. febr. 1. 15:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Amatőr szinten nyugodtan. A színészetből még bármi lehet. A táncra sajnos azt mondom, hogy már késő lenne profi szinten űzni, főleg a nulláról. Jártam táncra, de még 10-en évesen is majdhogynem már öreg vagy, ha akkor kezded el profi szinten.


Ez egy nagyon is értelmes hobbid lehetne, ismerkedni is tudnál, kiteljesedni, meg kikapcsolódni. Hajrá! :)

2012. febr. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!