Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aggódok hogy sosem lesz...

Aggódok hogy sosem lesz társam, családom. Más is volt így fiatalon?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és eddig nem találtam olyan fiút, aki szeretne. Mindenkiről akivel eddig jártam, vagy akik próbálkoztak kiderült hogy meg se akarnak ismerni igazán, csak a szex számít. Az 1. pasimmal 3 hónaig jártam, kiderült hogy arra kellettem csak. Most nagyon padlón vagyok, mert 3 hónapig ostromolt egy srác mire beadtam a derekam...6 hetet jártunk és nem feküdtem le vele de kiderült hogy csak ezért "harcolt" ő is. és nem értem miért van ez, nem vagyok kihívó sem sőt, nagyon félékké váltam éppen emiatt.

a mai világban nem normális dolog ha egy lány 1-2 hónapot várna ezzel, ha a másik személyét, gondolkodásmódját meg szeretné ismerni, mielőtt beleveti magát az ágyába?

én szeretném a másik kis hibáit, jó tulajdonságait is ismerni, a testén kívűl a lelkét is...érdekel mit szeret, mire gondol, hisz ezért randizok...

és pár év múlva szeretnék családot is gyerekeket.

talán nem "divat" 30 éves kor alatt szülni ma már, de én szeretnék.

de úgy érzem, ez sosem adatik meg.


2012. jan. 21. 01:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
25%
Én is félek ettől. Lehet úgy gondolják könnyen kapható vagy. Be kell nekik bizonyítani hogy nem. Lehet a volt barátod terjesztette el ezt? Milyen 1-2 hónapot várni? Nekem is 2 barátom volt eddig de az elsővel nem feküdtem le a másodikkal pedig majdnem 8 hónap után. Én is félek tőle hogy egyedül maradok, de majd dob valamit a gép :) Aztán már csak bízom benne hogy jól csinálom a többit:) 21l
2012. jan. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

manapság mintegy "elvárják" a pasik hogy minél gyorsabban legyen szex. eddig csak az 1. barátommal feküdtem le 2 hónap után, de hát ha már ettől könnyűvérűnek gondolnak, akkor elég kiferdült gondolkodásmódjuk van. :/

azt is el tudom képzelni hogy fogadnak egymás között na, kinek sikerül...

már nem tudom mit gondoljak.

2012. jan. 21. 02:03
 3/26 pokróc23 válasza:

Szia! Tudom milyen szar, de sajnos nincs garancia, h az ember megtalálja élete társát. Nekem se jön be a Szex&NewYorkos életforma, bőven elég lenne egy férfi, a megfelelő. De valahogy eddig nekem se jött össze, és olyanokkal feküdtem le, akikkel tudom, h nem élném le az életem. Megalkuvás, de ha optimistán fogom fel tapasztalat szerzés...

23, lány

2012. jan. 21. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

hát 21 évesen még ne legyél elkeseredve, valoszinuleg még te sem vagy elég érett, hogy elkeruld azokat a fiukat akiket el érdemes, 21 évesen nekem is voltak rossz tapasztalataim. :S

és én is csak 25 évesen találtam meg azt akivel el tudnám képzelni hogy családom legyen. nem kell megalkudni sem, de nagyon görcsösen akarni sem, mert ugyis akkor jön amikor nem számitasz rá :)

2012. jan. 21. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
73%

Megértem az aggodalmad.

De arra gondolj, hogy most is vannak rendes fiúk, csak esetleg nem szoktuk őket észrevenni...

Mert nagyon fiatalon mi számít? Mennyire menő, mennyire "jófej", mennyire jól néz ki?


Szóval vannak rendes fiúk, akikkel, ha első nap is lefekszel sem fognak könnyűvérűnek titulálni - hanem értékelni fogják, hogy elérhettek téged.


Erre viszont meg kell érni, hogy a rendes, de csak "átlagos" fiúkat észrevedd - és közhely - de hogy meglásd a belső értékeiket (is) és a kevésbé előnyös külsőt is vonzónak legyél képes látni. :)


Lehet, hogy nem így állsz a kérdéshez, akkor elnézést a tanácsom nem hely tállóságáért.

2012. jan. 21. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
0%

Azt kihagytam...


Hogy milyen az autója? :) :)

2012. jan. 21. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normalis es jogosan felsz, raadasul nem art ovatosnak lenni es tenyleg jobban megismerni az illetot mielott agyba bujsz vele. Az en peldambol kiindulva ez meg nem is sok ido, kepzeld el, mi 4.5 honap utan bujtunk csak ossze... Megbeszeltuk, hogy nem szeretnenk kapkodni mert nem sietunk sehova (en ekkor 18 o pedig 24 eves volt) es nagy meglepetesemre nem is eroltette a dolgot.


Azota eltelt tobb mint 3 ev es mar tobbszor beszeltunk errol, mindkettonk velemenye alapjan jobb volt az elejen varni, ma se tennenk maskent, hiszen nem maradtunk le semmirol! :) A kapcsolatunk pedig gyonyoruen mukodik azota is.


Szoval en teljes mertekben igazat adok neked, en is hasonloan velekedek errol. 21 evesen pedig nehogy azt hidd, hogy sose fog rad talalni a szerelem, butasag! :)

2012. jan. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
72%

Nem akarlak megbántani, de ha az ilyen egoista barmokra buksz mint a mai lányok többsége akkor azoktól a fiúktól ne várj többet mint a szex...

Írták már előttem, hogy sokszor az "átlag" fiúkat észre sem veszik, aki nem akar folyton a középppontban lenni stb.

22/F

2012. jan. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó:tök igazad van,az emberek manapság idióták.Most nincs agyam ahhoz,hogy értelmesebben reagáljak,így ennyi:)

Amúgy én is emiatt aggódok már egy ideje.Nálam például az van,hogyha megtetszik egy srác,teljesen elolvadok,kikapcsol az agyam és többet már nem leszek kihívás,nem nehéz meghódítani és így már úgy veszem észre,hogy nem is kellek,mert egyből könnyen kapható leszek.Csak akkor tudom önmagamat adni,hogyha nem tetszik az,aki közeledik felém.Úgyhogy nem tudom,mit tegyek.Ráadásul gátlásos vagyok a srácok közelében,teljesen leblokkol az agyam,nem vagyok az a belevaló csaj,aki megfelelne nekik.Nem tudom,mit kezdjek ezzel.Összeteszem a két kezem azért,hogy legyen párom,de így elég nehéz megszerezni bárkit is,hogy félek.Ráadásul úgy veszem észre,hogy az esetlenségem miatt(mert srácok közelében eléggé kétbalkezes leszek) csak azoknak kellek,akik egy k.rvát akarnak.Mert kinek kell egy ilyen esetlen csaj?Senki nem kíváncsi rá,hogy igazából ki vagyok és miért is lennének,ha a közelükben egyszerűen nem tudom önmagamat adni.Ja...a másik:úgy érzem,hogy egy másik bolygóról jöttem.A csajok miért szeretnek "játszadozni" a pasikkal?Ez nem egy k.rvás szokás?Ha nem kell neki a pasi,akkor miért játszik vele?Vagy ez csak belőlem hiányzik?Hát...lehet,hogy kimaradtam egy két dologból...:P

Amúgy Veled tartok,kedves kérdező,én is halálosan el vagyok keseredve.Tudom,hogy marha nagy segítség az,hogy most eggyel többen vagyunk,hát ez van.22l

2012. jan. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Hidd, el 21 évesen nem vagy semmiről lekésve. Nagyon sokan vannak hasonlsó helyzetben, vagy esetleg még kevesebb tapasztalattal.


Én is leírom a saját példámat. 21 évesen senkim nem volt, egyedül a csókig jutottam el. Kezdtem feladni az egészet. Meg is látszott rajtam, visszhúzódtam. Aztán egy utazás során a tengerparton mindenki az 50 felé közelítő anyukámat stírölte (nagyon jól néz ki), én meg rájöttem, hogy ez gáz, hogy ő 50 évesen ilyen hatással van a férfiakra, én meg 21 évesen -amikor a legjobban kéne kinéznem, élvezni a fiatalságot, az életet- itt fonnyadozok mögötte. Úgyhogy elkezdtem nagy erőkkel sportolni, max 3 kiló plusz volt rajtam, de abból izom lett, büszke voltam magamra, élveztem a ruhavásárlást, nem pedig azon sírtam minden darabban, hogy nagy a hátsóm.. Elkezdtem salsázni tanulni :)) Levetkőztem a gátlásaimat. Aztán amikor a legkevésbe számítottam rá, betoppant az életembe egy fiú, akiről első ránézésre tudtam, hogy nekem lett teremtve. :)

Kihangsúlyozom, szűz voltam, majdnem 22 évesen, és konzervatív, komoly elvekkel, mégse voltam képes két hetet sem várni a szexxel, egyszerűen tudtam, éreztem, hogy ő az igazi. Mindez több mint 3 éve volt. :) És soha nem tartott könnyű vérűnek.

Kicsit bő lére eresztettem, de a lényeg hogy változtass valamit az életeden, ami magabiztosságot ad (nekem ezt a sport, a tánc, és a mínusz 3 kiló adta meg, neked lehet egy munka, vagy egy tanfolyam, vagy akármi), és máris jobban fogod élvezni az életet, ami vonzza a pasikat. És ha eljön az igazi, tudni fogod, és azt is, hogy onnantól kezdve semmilyen szabály nem számít.

2012. jan. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!