Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aggódok hogy sosem lesz...

Aggódok hogy sosem lesz társam, családom. Más is volt így fiatalon?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és eddig nem találtam olyan fiút, aki szeretne. Mindenkiről akivel eddig jártam, vagy akik próbálkoztak kiderült hogy meg se akarnak ismerni igazán, csak a szex számít. Az 1. pasimmal 3 hónaig jártam, kiderült hogy arra kellettem csak. Most nagyon padlón vagyok, mert 3 hónapig ostromolt egy srác mire beadtam a derekam...6 hetet jártunk és nem feküdtem le vele de kiderült hogy csak ezért "harcolt" ő is. és nem értem miért van ez, nem vagyok kihívó sem sőt, nagyon félékké váltam éppen emiatt.

a mai világban nem normális dolog ha egy lány 1-2 hónapot várna ezzel, ha a másik személyét, gondolkodásmódját meg szeretné ismerni, mielőtt beleveti magát az ágyába?

én szeretném a másik kis hibáit, jó tulajdonságait is ismerni, a testén kívűl a lelkét is...érdekel mit szeret, mire gondol, hisz ezért randizok...

és pár év múlva szeretnék családot is gyerekeket.

talán nem "divat" 30 éves kor alatt szülni ma már, de én szeretnék.

de úgy érzem, ez sosem adatik meg.


2012. jan. 21. 01:33
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

12:15-ös

Akkor ezentúl hinni fogok a csodákban:)

(8 voltam)

2012. jan. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Az a "baj", hogy a mai lányok (én is ilyen voltam) túlságosan könnyen esnek szerelembe és a szexuális felszabadulás és emancipáció folytán túlságosan gyorsan és könnyen adjuk oda mindenünket, a testünket a lelkünket.


Így aztán nem csoda, hogy úgy bánnak velünk a pasik, ahogy bánnak...

2012. jan. 24. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
De az a gond ezzel,hogyha meg kéretem magam,akkor nem fut utánam senki.(na jó,volt egy srác,aki sokáig tepert utánam,de egyszerűen nem jött be és kész,jó,tudom,akkor meg ne csodálkozzak azon,hogy még mindig egyedül vagyok,de minek jöjjek össze vele,hogyha nem érzem vele jól magam?)Úgyhogy 3 megoldás van:vagy k.rva,vagy a magány,vagy egy nagy szerencse.:D
2012. jan. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Ezért kéne ismerkedni mielőtt összejönnek a párok. Hogyan lehet azt elvárni hogy hűséges legyen valaki hónapokig ha "semmit" nem kap cserébe. Ha már összejössz valakivel meg kell próbálni valamilyen szinten kölcsönösen kielégíteni egymás igényeit. Nem csak lelki, testi igények is vannak lehet még neked is bár az írásod alapján kétlem. Amúgy meg milyen derékbeadásról beszélsz? Megfoghatta a kezed?
2012. jan. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Ez egy elég hosszú,kínos,fájdalmas és nem egyszerű történet,nem véletlenül nem részleteztem.

Én arra gondoltam,hogyha valaki nyomul rám és nem kap egyértelmű választ azonnal,akkor már fel is adja az egészet és megy a következő csajra.Na,annak szerintem nem tetszem igazán,csak kell neki valaki.

2012. jan. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Én kicsit idősebb vagyok 22 évnél, de nekem is probléma az ismerkedés, én sem jártam buliba, diszkóba én is megkaptam persze a szokásos szöveget... :DDD :PPP

De mindig azt mondtam, hogy hiába is mennék el egy buliba, ott úgyis csak olyan embert ismernék meg, aki bulizós... akkor meg nem illünk egymáshoz.


Volt egy-két párkapcsolatom, egy válásom is. De az igazit én is akkor találtam meg, amikor elfogadtam magam és amikor kinyíltam, tehát kicsit az ember próbáljon nőies, csinoska is lenni. Nem kell qurvának egyáltalán, de érezze jól magát a bőrében.


Én is neten ismerkedtem meg a párommal (3 évvel ezelőtt), egy nyílt fórumon, nem párkeresőn. Az nem jött be, valahogy hányingerem is volt már a végén tőle, pár próbálkozás után.


Tőlem 130 km-re élt akkor, magányos, zárkózott (egyébként egész jóképű fiú, nagyon jólelkű). Na egy csomó jót mondhatnék még róla... :))) :DDD

De valóban, nem volt fellépése, nem volt autója, szegény családból származik, ezért esélye sem volt a környezetében barátnőt találni.


De így van minden jól, ahogy van... :)) igaz erre 35 éves koromig várnom kellett.


A lényeg, hogy keresd (vágyj rá) és megnyílj. Az utcán is megtalálhatod az igazit, vagy épp bemutatja neked egy ismerősöd, rokonod. :)

2012. okt. 6. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!