Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Késő lenne már ebbe belefogni?...

Késő lenne már ebbe belefogni? Családom szerint már késő lenne

Figyelt kérdés
21 éves egyetemista vagyok,4 éve éredekel a színház és a tánc,most jutottam el oda,hogy szeretnék járni amatőr színjátszó csoportba,vagy elkezdenék járni modern táncra,sajnos eddig egyiket se próbáltam ki,de szeretnék belevágni,mert akkor legalább tudnék ismerkedni hasonló érdeklődésű emberekkel,és lenne valami értelmes dolog,amivel el tudnám tölteni a szabadidőm.
2012. febr. 1. 15:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
csináld nyugodtan. sohasem késő semmibe sem belefogni.
2012. febr. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan kezd el!
2012. febr. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Már miért lenne késő. Ha lenne az az értelmes dolog, amit szeretném csinálni, akkor hajrá!


Én is nemrég kezdtem teljesen új életet, 30 felett. De hát most jöttem rá, hogy mit akarok csinálni. De most már tudom, és csinálom. Úgyhogy ne hagyd magad.

2012. febr. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Csináld azt amit jónak érzel! Ne érdekeljen mások véleménye, ha te ezt szeretnéd akkor csináld. Sosem késő.
2012. febr. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szóval. Ha ez lenne az az értelmes dolog, amit szeretnél csinálni, akkor hajrá!
2012. febr. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Táncosnak valóban kissé késő. Mármint hivatásos színházi táncosnak. 4-6 év minimum, mire megtanulod, viszont 30 fölött nem nagyon vesznek fel sehova, 35-40 évesen meg jó eséllyel elbocsátanak, mert kiöregszel. Ha most amatőrként kezded, mire profi lehetnél, már kiöregedtél.

De színésznek bármikor mehetsz. Törőcsik Mari 75 éves elmúlt, és még mindig színpadon van :)

2012. febr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem késő! Nagyon sokat alakul, fejlődik az ön -, ember-, és világismereted tőle. Kívánom , hogy egy jó kis társaságot találj!
2012. febr. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sose késö elkezdeni valamit. Ha nem kezdenéd el, megbánnád. Csináld!!!
2012. febr. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Profi szinten, hivatásszerűen nyilván késő elkezdeni (a táncot különösen), na de ahogy én a szavaidból kiveszem, hobbiról van szó. Ahhoz pedig egyik sem késő!
2012. febr. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7-es vagyok újra: színjátszóra gondoltam!! - és saját tapasztalatból mondom: 20 évesen, egyetemistaként egy színjátszóban tanultam a legtöbbet a világról, az emberről (s ez mély összefüggésben az önismeret fejlődéssel)- az egyetem, lévén az egy szakirányba állított megismerés, kismiska ehhez:)
2012. febr. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!