Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha zaklatott volna. Akeresztap...

Ha zaklatott volna. Akeresztapád kiskorodban de sexuálisan de mindenki elvárjá hogy tartsátok a kapcsolatot te tartanád a köcsög családjával?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
nem
2012. jan. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos, hogy nem tartanám a számat. Tudja meg a kedves család, aztán döntsék el ők, hogy ezek után a szemembe tudnak-e nézni, és akarják-e ŐK velem tartani a kapcsolatot.


Száradna le a p*cse!!!

2012. jan. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tartanám. Senki kedvéért sem. Akár ki is dobhatnának itthonról.
2012. jan. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem...engem a mamám testvérének a párja próbált molesztálni, kb 12 évesen. Soha többet nem mentem, de mióta felnőttem azóta még köszönni sem vagyok neki hajlandó. Sőt a feleségét évente 1* 5 percre vagyok hajlandó megtűrni a közelmbe. Nem is értem, mellettem sem állt ki anyukám teljesen, persze balhézott, de azóta is tartja velük a kapcsolatot, ami nekem furi, mert ha valaki ilyet csinálna a gyerekemmel, azt....
2012. jan. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én meg nem is mertem elmondani.mert együtt laktunk stb féltem hogy nem hinnének nekem
2012. jan. 25. 16:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el anyukádnak, vagy annak akiben megbízol, mert tudniuk kell!
2012. jan. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem.

Néha úgy látszik, nincs igazság a Földön - hiszen ezek a tetvek mindig sokáig húzzák, és ami igazán megdöbbentő, hogy képesek tükörbe nézni ezek perverz mocskok.

2012. jan. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem a nevelőapám molesztált.De csak 20 évesen mertem elmondani anyának,18 évesen elköltöztem apukámhoz,mert már nem bírtam.Anyám nem értett meg,sőt állandóan azzal jött miért nem mondtam el,sztem nem hitt nekem,leültetett beszélgetni 3asban persze mindent tagadott és azt mondta direkt kitaláltam,hogy ártsak,anyán kívül,sok barátnőm,a férjem,és a volt pszihológusom tud róla.Azóta van egy kisfiam és nem engedem a fickó közelébe,nem találkozhat vele,anyám persze nem akarja ott hagyni,minden idétlen okból,meg mondtam jó ne hagyja,de ez azt jelenti,hogy ha az a személy a lakásban tartózkodik,mi nem megyünk oda,és csak nálunk lehet az unokájával,vagy más családtagnál,bárhol,csak ott nem ahol az a féreg tartózkodik.Férjem nem beszél vele,nem fog vele kezet,és nem tartózkodik vele egy légtérben,mert annyira felidegesíti,hogy azt mondta legszívesebben jól megverné.Apukámnak nem mertem elmondani,mert félek hogy kicsinálná,igazából minden család tag tudja,csak senki sem beszél róla. Sajnos az ilyenek megússzák.
2012. febr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!