Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esély rendszerezni ezt a...

Van esély rendszerezni ezt a kapcsolatot? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Párommal lassan 8 éve vagyunk együtt, másfél éve élünk együtt, 1 éves a fiúnk.

én városból falúra költöztem , ahol nincsenek ismerőseim, barátaim.

sokszor kértem menjünk ide-oda, de szinte mindig elutasít....ő megy azért a haverjaival(kb. havi 1-2 szer).

mondja hogy mehetek nyugodtan, de kivel???

a gyerek mellett segít sokat, és a háztartásba is néha.

ha viszont van 1 kis szabad ideje, ül le a gép elé, és van hogy órákig föl se kell.

én egyre magányosabb, és fásult vagyok....

megbeszéltük már 1 párszor ezeket, változott is,(de akkor se mentünk sehova) de 2-3 hét és minden ment a régiben.(ül a gép, előtt, és nem szól hozzám, nem segít..stb)

már ott tartunk hogy nekem sincs kedvem tenni a kapcsolatunkért.

lehet tenni ez ellen valamit, hogy ez még rendbe jöjjön???nem hiszek már neki hiszen ígéreteiből elegem van...


2012. jan. 11. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Miért tőle várod egyedül,hogy szórakoztasson? Miért nem ismerkedsz? Ez egy falu,ahol mindenki ismer mindenkit.Kérd meg a szomszédodat,hogy mutasson be kismamáknak,akiknek hasonló korú kisgyerekük van,velük lenne közös témád.

A barátaidat is elhívhatod magatokhoz pár napra és bemehettek együtt a városba kávézni,moziba.

A férjed gondolom dolgozik egész nap,te pedig otthon vagy.Ha hazaér már nem vágyik el csavarogni,főleg nem napi szinten.Érthető,hogy fáradt és inkább a gép előtt lazít.

Találd fel magad,keress magadnak hobbit,vidd el a gyereket játszótérre és ismerkedj!

2012. jan. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Hasonló cipőben járok, és a szakításon gondolkodom. Persze gyerekkel együtt ez sokkal nehezebb ügy.


Ha a megbeszélés nem segít hosszú távon, én ultimátumot adnék, kicsit ráijesztenék. Vagy odafigyel Rád, vagy legyen vége.


Persze ezt csak Te tudod megoldani.

2012. jan. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem értek egyet az első hozzászólóval! Tudtommal a kérdező párjának nem a gép a párja, így ne azzal tőltse el a kevés idejét. A kérdező nem a másik kismamák társaságát igényli, hanem a párjáét, ez normális dolog. Szét kell verni a gépet, ennyi, vagy elzavarni a francba. Férfi vagyok egyébként.
2012. jan. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Párom kötetlen időben dolgozik, van hogy egész nap itthon van,(akkor 5-6 órát ül a gép előtt) van hogy egész nap nincs.(este is jutt idő a gépre 2-3 óra)

próbálok ismerkedni, barátságosak az emberek, de távolságtartóak.

a velem 1 korúak dolgoznak vagy suliba járnak....

27 éves vagyok, én nem akarom így leélni az életem....

2012. jan. 11. 12:48
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondtam,hogy ne foglalkozzon a férjével és csak mások társaságát keresse,de az sem normális,hogy egyedül a férjétől várja,hogy szórakoztassa.A férjének is kell szabad idő,amit magára fordíthat és ha ez a számitógépezés,akkor az.Meg kell találni az arany közép utat,amikor van közös program és van,hogy a kérdezőnek magának kell kialakítani egy baráti társaságot. Az nem élet,hogy van a gyerek és a férj és ezzel bezárult a kör.Ha ennyi szabadideje van a gyerek és a háztartás mellett,akkor vállalhat otthoni munkát (én is dolgoztam a gyerekem mellett pl.fordítottam,amikor aludt) és akkor ő is el fog fáradni.
2012. jan. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Én is így jártam, muszáj rendezni. Én nem tudtam, itt maradtam egyedül, és rossz vége lesz... 1.-nek: pont falun nehéz ismerkedni, itt mindenki mindenkinek a rokona-gyerekkori ismerőse! Nincs szükség újra. A távol került barátok meg ígérgetnek, hogy persze, jönnek, majd a jövő hónapban, inkább a következőben,... A normál családdal és apával rendelkező kisgyermekesek meg családi programokat szerveznek, együtt. Ebben az életszakaszban mindenki a családjával jár szórakozni, kirándulni, nem a szerencsétlen magányos falubélivel. Hinni kell, hogy rendbejön, beszéljetek, mert ha nem, nem tudom, mik a lehetőségeid, de egy falusi házat eladni most művészet, szóval maradsz te+gyerek, és akkor gond lehet.
2012. jan. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%
OFF: te RENDBE AKAROD TENNI ezt a kapcsolatot, nem rendszerezni! A rendszerezni azt jelenti, hogy bizonyos tulajdondságok alapján csoportosítani!
2012. jan. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!