Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esély megváltoztatni egy...

Van esély megváltoztatni egy 50 év körüli nőt?

Figyelt kérdés

Mondok egy példát. Egyik pillanatban azt mondja, hogy dobjam ki a kabátot a kukába ha nem kell. Nekem nem kellett, ezért odaajándékoztam az egyik barátnőmnek. Egyből nekem esett, hogy miért adtam oda, amikor az neki is jó lett volna?!


Hiába mondtam, hogy "De hát azt mondtad, dobjam ki ha nem kell!"


Ilyen dolgokból veszekedések és az Ő részéről sértődések szoktak lenni, amikor egyértelműen meghazuttolja magát.

Naponta előfordulnak ilyenek. pl. hadj 3 dl tejet. Jó, volt még 1,5 liter, gondoltam iszok egy fél pohárral. Egyből rám szólt, hogy "mondtam, hogy ne idd meg, kell az ebédbe" Újra elmondtam, hogy van még 1,5 liter, az nem elég?

Persze megsértődött és bement.


Hogy kezeljem az ilyen dolgokat? valakinek tapasztalat?


2011. dec. 30. 17:41
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért, nem olvastam vissza a szöveget.
2011. dec. 30. 17:42
 2/12 anonim ***** válasza:

Senkit sem lehet megváltoztatni. Legfeljebb fenyegetéssel vagy agymosással, de az addig is tart.

Ha ő akar, akkor megváltozik.

2011. dec. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Esélytelen!
2011. dec. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem fog megváltozni 50 évesen.
2011. dec. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor hagyjam az ilyeneket figyelmen kívül?
2011. dec. 30. 18:18
 6/12 A kérdező kommentje:
A "megszoksz vagy megszöksz" közül eddig a megszökéses részt választottam, de nem mehet ez így sokáig. Havonta 2 napot vagyok otthon és akkor is megy a veszekedés.
2011. dec. 30. 18:19
 7/12 anonim ***** válasza:
Beteg, és én is a megszöksz verziót választanám.Ez már jobb nem lesz csak rosszabb....Ebben a korban már nem változik az ember..
2011. dec. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
És havonta 2 napot nem bírsz ki vele?
2011. dec. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kibírom, de veszekedéssel...
2011. dec. 30. 19:45
 10/12 anonim ***** válasza:
Nehéz lesz megváltoztatni de nem lehetetlen.
2011. dec. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!