Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan rázhatnám le a csaladom...

Hogyan rázhatnám le a csaladom? Nem akarom velük a kapcsolatot tartani.

Figyelt kérdés
Csak a férjemmel akarok lenni mindenki más hagyjon beken. De nem akarom megbantani őket.
2011. dec. 25. 15:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

pedig az az egyetlen megoldás, ha jól összeveszel velük.

pl én anyámmal nem is beszélgettem, amióta összevesztünk és csak akkor találkozunk, ha nagyon muszáj

2011. dec. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Vagy ha azt kamuznam elköltözünk jo messzire? Ha rájönnek hog y kamu akkor legalabb megharagudhatnak
2011. dec. 25. 15:39
 3/19 anonim ***** válasza:
Mit vétettek ellened?
2011. dec. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Sokmindent utalom őket folyton bántottak es kepmutatoak.a férjemmel meg boldog vagyok és nem akarom hogy ezt elrontsa valaki
2011. dec. 25. 16:31
 5/19 anonim ***** válasza:
Akkor költözzetek messzire, és egyből ott a lehetőség, hogy csak évente 1* 2* lássátok egymást.
2011. dec. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Egyébként most mennyire laktok messze?
2011. dec. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
50km.de jönni akarnak....
2011. dec. 25. 17:46
 8/19 anonim ***** válasza:
mondjátok, azt, hogy a férjed külföldön kapott állást, és költözzetek Németországba.
2011. dec. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nos , erre tudok adni tapasztalatbó egy jó választ. Ezt ted. Olyan válszt adok amely hosszú folyamatot ölel föl, és mindenki jól jár.

A szülődnek az legyen a jó, hogy te boldog vagy. Az az neked határozottnak kell lenned, lássák azt neked saját családod van akiknek élsz. Ezután nincs más dolgod, mint meg mutatnod nekik. Magyarán mondva szertett pároddal mész hozzájuk. Sőtt segítetek nekik. Akarom , mondani ha kővel dobnak dobj kenyérrel vissza. A lényeg, hogy tarts ki az mellett akit szeretel. Tisztába légy ezzel. Ha meg szakítod a kapcsolatod a szüleiddel, akkor ti is rá mentek. Mindig a családoddal akikért ki állsz, azzal menj és mindig mosolyogjatok. Tartsd a kapcsolatod, mert szüleid egyek vannak, szersd őket és tiszteld. De örök lelkiismeret furdalásod lenne amikor nem lesznek. Szóval , van a családod akikért ki állsz, jártok a szülőkhöz , mindenki, és nem látogatóba, ha nem segíteni nekik. Én , tudom , ebben voltam.

2012. jan. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:

Bújjatok el a házban!

( de sztem ne bántsd meg őket)

2012. jan. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!