Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan rázhatnám le a csaladom...

Hogyan rázhatnám le a csaladom? Nem akarom velük a kapcsolatot tartani.

Figyelt kérdés
Csak a férjemmel akarok lenni mindenki más hagyjon beken. De nem akarom megbantani őket.
2011. dec. 25. 15:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
9, es és 10-es válasz az oké:)
2012. jan. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy jó ötlet felégetni magad mögött mindent, nem tudhatod mit hoz a jövő, lehet hogy még szükséged lesz a családodra szerintem ezt kéne átgondolnod.
2012. jan. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ez megnyugtat. Meg azért kell lenni lelkiismeretnek is.Meg kell beszélni mindent a pároddal , nem titkolni. Nálunk a feleségem képtelen volt rá, sőtt ha kérdeztem akkor sem tudtam vele meg beszélni.Képtelen volt egyáltalán komunikálni. Olykor , a leg jobbat is ki lehet hozni belőle.
2012. jan. 29. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Azért kérdezd meg, hogy a férjed is akar-e veled lenni.
2012. jan. 29. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Azért, kedves kérdező. Egy valami kiderül a kérdésedből és a magyarázatbó. A szüleid miatt bomlott fö a házasságod. Gondolom sokat veszekedtetek. Nem tudom mi volt. De gondolom olyan , ami konfliktus helyzetet idézett elő köztetek. Tudod ebbe az a baj. Míg a szüleid este , otthon nézték a szappa operát és okultak belőle, addig ti vagy veszekedtetek, vagy külön aludtatok. Gondolom a párod?? ,vagy a szüleid azok. Nem a rosszat akarta, mert akkor nem akarnál vele lenni. Mert ha egy rossz ember lenne akkor nem ezen agyalnál. Amugy ne is haragudj. Az a nő és férfi a leg nagyobb barom akit nyájba kellene terelni, aki a szülők miatt tesznek tönkre egy akár nagyon is szép kapcsolatot. Szóval , részvétem. Elnézést ha tévednék.Senkit nem akarok meg bántani akaratom ellenére. De ugyan ebben voltam. Végül is éljünk a mának anyuciéknak , akik osszák az észt, A családunk nem számít, majd megy a gödörbe anyuciékkal. Ne haragudj, az esetleges indulatos szavaktól.
2012. jan. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Amugy , már bocs. Ha eddig esetleg jól láttam A férjed nemcsk egy férj , érző ember. Itt, már neked nem az a kérdés, hogy férjeddel akarsz-e lenni, ő is akar-e veled. Gondolom tisztelte , becsülte a szüleid valamikor, talán jobban tisztelte őket, mint te. Azért bá mit is okoskodtak neked, azt te hajtottad végre. A férjed ellen léptél. Ő nem azt látta, hogy a szüleid mit okoskodnak, ha nem amit te teszel. Szóval , ne úgy gondolkodj, hogy a férjeddel akarsz lenni, mert nem vagy vele , ellene voltál ezért vagy más hol.

Az a kérdés a férjed is akar-e veled lenni, és kompromisszumot kötni, úgy , hogy mindenkinek jó legyen.

Tanulsz a történésekből. Tudol egyértelmű döntéseket hozni. Képes vagy kompromisszumot kötni. A szüleid álltal okozott problémát megszüntetni és talán élni a férjeddel ( pároddal ) , gyengébbek kedvéért. Egy szülőt lehet úgy is szeretni, hogy nem ártassz a családodnak,(mostaninak), hogy értsd.

2012. jan. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Az eddigi dorgálások helyett, ami a felszín most meg mutatom neked a valóságot.

Az a felnőtt aki a szülei miatt teszi tönkre a pár kapcsolatát , nem tud róla de pszichésen beteg. A szüleinek akar meg felelni, az ő szavuk a szent. Ezért vagy labiris, nincs önbizalmad, befolyásolható vagy.

Sajnos . A gyermekkorodban nem kaptad meg azt amit szerttél volna. Mire is vágyik egy gyermek? A két szülője szeresse. Ebbe benne van minden. Ezért van, hogy amikor külön életet kezdessz élni , egy részt a szülőkkel való szakítás, gyermekből szülő , egy trauma. Másrészt a szüleid szeretet hiánya, harmadrészt, amit tőlük láttál viszed tovább. Amint írtad a férjemmel akarok lenni, nam azt írtad a pároddal, a társaddal, a férjeddel. Darab , darab. A férj mögött nem az embert , az érző embert látod. Anyukád is ezt tette? Nézd csak végig. Amugy ha nem látol be dolgokat. Bárkid is lessz, az is csak egy férj lessz. Sokan be sem ismerik ezeket önmaguknak. Élnek ebben, majd amikor a szüleid már nem élnek akkor kezdessz élni. Meg szünnek az el maradt esemányek hiánya. N , de az a kérdés. Addig kik is mennek rá erre, hogy ezt föl ismerd. Hidd el tudom , mit beszélek , benne éltem. A pokolban jártam úgy , hogy tudtam róla. Amugy vannak könyvek, pl, mérgező szülők. Olvasni sosem árt.

Sok sikert. El nézést , ha tévedek, vagy meg bántottalak.

2012. jan. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Én a férjemmel élek. Csak nem akarom már tartani a kapcsolatot a csaladdal. Szülő tesó stb. És nehéz őket lerázni. Főleg hogy le akarnak huzni pénzzel. Ha félreérthető voltam bár nem tudom mivel én a férjemmel lakom és pont arra kéne a válasz hogy rázzam le diplomatikusan a tágasabb családot ha nem akarok velük talizni
2012. jan. 29. 17:37
 19/19 anonim ***** válasza:
Diplomatikusan, vagy ahogy a párodnak is jó. nem egyszerű.Amugy ne rázz le senkit, mindig kezeld a helyzette, te irányíts és a párod egyetemben, Akkor sebezhetetlenek lesztek. Amugy , ha szakítassz mindenkivel , meg bánod főleg a szüleid, d eakkor ha nem lesznek. Mindig van az arany közép út,azt találjátok meg. Nem szabad szélsőségesnek lenni. Látod, mennyi ember nem látja az aranyat amely az úton van. Ez , olyan mint az elmebeteg és zseni. Egy hajszál választja el egymástól őket. De a leg jobb a kettő között van. Hajrá.
2012. febr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!