Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék beszédesebb?

Hogyan lehetnék beszédesebb?

Figyelt kérdés

Annyira utálom h ilyen csendes vagyok vannak olyan napjaim amikor tényleg egy szót sem szólok -.- Alapból is ilyen csendes hangom van... Most kerültem egy új osztályba és jó lenne kicsit beszédesebbnek lenni de ezekkel az o.társakkal nem tudok miről beszélni. Ugye már mindenkinek ott van a legjobb barátnője meg ilyesmi de nekem 1 sincs mindig mondják h beszéljek meg ilyenek de egyszerűen nem tudok, le blokkolok.

16L


2012. jan. 19. 15:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha meg megpróbálok felhozni egy témát akkor mondanak 2 szót és ennyi.. És én erre már nagyon nem tudok mit mondani...
2012. jan. 19. 15:27
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire tág az érdeklődési köröd. Ha keveset tudsz valamiről beszélni, vagy hozzászólni, nem leszel érdekes. Vagy attól félsz, hogy hülyeséget mondasz?
2012. jan. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egész életemben sokat dumáltam, viszont új iskolában nem ismertem senkit, nem volt miről beszélni, mindenkinek a legjobb barátnőjével jött abba a suliba. Aztán 1 hónap és már tudtam mindenkiről mindent, tudtam, hogy áááh ezekkel jóban lennék és akkor elkezdtünk dumálgatni, és azt mondták, hogy azt hitték azért vagyok csöndes, mert nem akarok senkivel barátkozni, figyeld meg, hogy a te stílusodhoz, kik illenek, kik olyanok mint te és azokhoz menj oda, kapcsolódj be a beszélgetésekbe, viccelődj, ne te dobj be témát, ha már beszélget 3 lány pl akkor te is szólj hozzá. :) Sok sikert!
2012. jan. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!