Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetnék beszédesebb?

Hogyan lehetnék beszédesebb?

Figyelt kérdés

Az a problémám,hogy nagyon csendes vagyok.Sok barátom van,van akit már nagyon sok éve ismerek és elég sokszor van,hogy semmiről se bírok beszélni.Pörög az agyam,de nem jut semmi se az eszembe.Lányokkal szintén ez a helyzet...Odamegyek hozzájuk,de csak ott állok mert semmi nem jut az eszembe...És ez nagyon idegesít.

Ha tud valaki valami tanácsot adni,hogy mit lehetne ezzel csinálni,azt nagyon megköszönném.


2009. szept. 12. 14:53
 1/9 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem a végére írni, 15F
2009. szept. 12. 14:55
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
nekem is eza problémám:(
2009. szept. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
nekem is. 15/l
2009. szept. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

1.elsőnek is szedd össze azokat a témákat amik téged érdekelnek vagy érdekelhetnek, ez lehet: politika, a főnökök, tanárok , pc-s konzolos játékok, műszaki cuccok, filmek, zenék, szórakozóhelyek,munkahely, iskola, pénz, könyvek, internet, meg mittudomén még mi. Esetleg még a számodra utálatos emberkéket is kibeszélheted .Látod?! Baromi sok dolgot felsoroltam amiről lehet beszélgetni.

Ha tényleg sok barátod van akkor járjatok el néha moziba , "mekdonáldszba" , szórakozóhelyekre, ide-oda- alkalom szüli a hülyeséget-ami meg belülről jön.

Én is ilyen voltam régebben mint te, de nekem sikerült változnom-és neked is fog.

2009. szept. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy fontos dolgot elfelejtettem leírni: nagyon fontos hogy mindenkivel megtaláld a közös hangot, ez néha nem olyan egyszerű. Ezt a legjobban , a fórumokon lehet gyakorolni-ez nem vicc-komolyan gondolom.
2009. szept. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Fuhh ezzel én is így vagyok 18/L annyi különbséggel h nekem az agyam se pörög, nekem nincs a fejembe semmi érdekes amiről beszélni lehetne
2009. szept. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%

jaaaj pedig bármiről lehet beszélnii

de télleg. AKÁRMIRŐL :D

én annyit tudok beszélni h lefárasztom az embereket xD

ránézek vmire akkor ált-ba arrol mondok vmit ha tudok, akkor arrol is eszembe jut vmi arrol is arrol is stb.. :D én még arrol is tudok beszélni h milyen hülye vok h ennyit pofázok . na hát tudom nemtul értelmes de tudok normális dolgokrol is nyugi :D

(tegnap bnőmmel ültünk és vagy háromnegyed óráig én pofáztam végig és nagyondurva volt. igaz akkor már volt bennem egy fél üveg sör de amugy is beszédes vok:D)

2009. szept. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
15l :D
2009. szept. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hülyén hangzik, de tapasztalat. Gondolj ki előre témákat, amik a lányokat érdekelhetik: pl. film - ugye most megy a Twilight/New Moon - vagy vásárlás. Ezek csak példák, a saját korosztályodat/téged érdeklő témákat gondolj át (írj össze néhány kérdést SOS helyzet esetére). A lányok sajnos tényleg nagyon nem szeretik, ha egy srác nem segíti ki őket a kínos csendben... :S Mert ugye nekünk is elakad néha a szavunk. :) Ha sikerül BEINDÍTANI a beszélgetést, már nagy gond nem lehet :))) Csak elkezdeni nehéz, utána már jön magától.
2009. szept. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!