Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetnék beszédesebb?

Hogyan lehetnék beszédesebb?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy eléggé hallgatag vagyok, nem beszélek eleget. Olyan típus vagyok, aki inkább csak válaszolgat, de akkor se sokat. :D Van egy pár barátom, de főként fiúk, s tudom hogy ahhoz hogy lányokkal is megismerkedjek, ahhoz beszélnem kéne.. Csak valahogy nagyon nem szoktam témát találni -.- Nem is akarok egy nagyon bőbeszédű ember lenni, mert azok is unalmasak, de azért valamivel jobb lenne többet beszélni :/

16/F


2009. jún. 3. 02:54
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Próbálkozz közös témákkal, az érdeklődési köröddel. Biztos van olyan lány osztálytársad aki szívesen haverkodna veled.

Sok szerencsét hozzá, Ne add fel!

2009. jún. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Én is voltam így. Keresd meg az okát hogy miért is nem beszélsz sokat. Lehet az a baj hogy félsz hogy esetleg hülyeséget mondassz, aztán kiröhögnek stb. Én kb. ilyenektől féltem ezért inkább csak akkor beszéltem ha kérdeztek. Engem is zavart hogy nem beszélek annyit mint a többi és ezért sokszor furának néztek, vagy kinéztek. De az a lényeg hogy ne parázz azon hogy most mit kéne mondani, hanem egyszerűen csak mondd ami eszedbe jut, és ne félj ha hülyeséget mondassz, túl nagy hülyeséget biztos nem mondassz, ha meg kicsit akkor csak röhögtök egyet.
2009. jún. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
énis igy vagyok:SS sajnos
2009. jún. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
lehet, hogy ha valaki felhozná neked azt a témát, ami téged is érdekel, akkor megnyílna a szád.:P:)
2009. júl. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok.

Szerintem azért van, mert nincs az embernek önbizalma.

Ezt kell fejleszteni, és akkor mersz majd megnyilvánulni mások előtt.

És az önbizalmat úgy lehet fejleszteni, hogy olyan dolgokba fogsz, amiktől félsz. Persze csak fokozatosan, a kisebbekkel kezdve(Csernus doki tanácsa:D)

Meg ha több mindent csinálsz, van hobbid, akkor téma is több van, amiről tudsz beszélni.

2009. júl. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szociális fóbiára keress rá.
2011. jún. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!