Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehetnék csendes lányból...

Hogy lehetnék csendes lányból beszédesebb?

Figyelt kérdés
Hogy lehetnék csendes lányból beszédesebb viccesebb igazi nagy dumás vagány de nem beképzelt lány? 22L
2011. dec. 27. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért akarnál nagy dumás lenni? Nem feltétlenül jó az. Én pl jobban értékelem a csendes, szerény lányokat, mint a nagyszájúakat.
2011. dec. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olvass jó sokat és sokfélét - akkor lesz témád.
2011. dec. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

javítom a 2.-at

olvass olyat ami a társaságodnak megfelel..de ez is azt fokozza hogy nekik felelj meg ne magadnak..


tudod hogy lesz amúgy a változás, hogy önbizalmat szerzel, azt pedig úgy hogy sikerek érnek, sikerek akkor érnek ha vmi olyat mutatsz magadból ami a legtöbbekben nincs:) csak meg kell találnod

2011. dec. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én barátnőm is ilyen.Attól,h. nem vagy beszédes attól még

szerethetnek az emberek :) De ha nagyon szeretnél megváltozni, (ha vannak) barátaiddal próbálj többet lógni(dumálni,felmenni hozzájuk vagy fordítva,ha csaj vagy magazint olvasni,a csajokkal sminkelés közbe dumcsizni) Az én barátnőm is(akiről az 1. sorban írtam) is megváltozott.Annyival lett másabb mindig kimondja a véleményét.Sajnos annyira elfajult ,h. 1 normális filmet nem tok megnézni vele mert mindent kommentel,beszéddel vag y hangokkal

pl.:juhhhúúú,ez a kedvenc részem,áááá ne,hülye,trálálál


Szóval ne vidd túlzásba.mert az LB-idnek nem nagyon fog később tetszeni



Rebeka

2011. dec. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!