Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csendes vagyok mit tegyek?

Csendes vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés

Általánosban kezdődött az egész amikor felső tagozatba kerültem h eltávolodtam az emberekről, magamnak való voltam. Volt 1-2 barátom és annyi. Kevés barátom volt mindig is. De ők is eltávolodtak tőlem idővel.

Ha társaságba kerülök mindig én vagyok aki nem tud hozzászólni a témához. Félek h kiröhögnek mert valami butaságot hülyeséget mondok, vagy épp túl halkan beszélek és nem hallják. Akik közel kerülnek hozzám azokkal jól eltudok beszélni, és megis értenek h milyen is vagyok.

De akik nem állnak hozzám közel azokkal max az idő a téma h mien hideg van, mien rossz idő van, vagy suliba ha szünet van megkérdezem h tanultál e milyen volt a 7végéd. De ezek alapmondatok és nagyon zavaró h sosincs normális témám nem tudok megnyilni. És sokszor van h csak ülök a terembe és nem beszélek senkivel, suli után is egyedül megyek haza mindig nagyon rossz.


2011. dec. 4. 11:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
beszélj állandóan. ha hülyeséget mondasz ki nem szarja le? nevettek rajta egy nagyot és kész :D én mindig ezt csinálom :)
2011. dec. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
csapódj hozzá valakihez, akivel alapból elvagytok egymással, sok ismerőse van, és rengeteget beszél. amikor pl. a folyosón beszélget egy csoportnyi emberrel, menj oda hozzájuk, eleinte ha gondolod csak figyelj, és később akit éppen ő nem foglalt le, azzal kezdj el beszélgetni. egy idő után menni fog a társalgósdi.:)
2011. dec. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
de nem merek beszélgetni, ez a nagy gondom, magam sem tudom mitől félek ennyire
2011. dec. 4. 12:23
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok. Általános 6. osztályáig nagydumás voltam és középpontban voltam állandóan, de a suli váltás miatt visszavettem a stílusomból és csendes lettem és így is maradtam. Önbizalom hiányos vagyok (külsőmmel semmi gond) és emiatt társaságban teljesen csendes vagyok, ha hozzátudnék szólni a témához, akkor sem teszem, mert tartok attól, hogy kinevetnek illetve, hogy mit fognak gondolni. Másoknak zsigerből jön a duma és nem törődnek senkivel, de én nem ilyen vagyok. Szeretnék beszélni, de nem igazán érzek késztetést, amikor társaságban vagyok. Barátok, haverok nincsenek, elég zárkózott vagyok és nem nyitok az emberek felé.

21/F

2011. dec. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 opiummester válasza:
tudjátok mit csináljatok, ha ott vagytok egy társaságban, épp nem tudtok hozzászólni semmi értelmeset a témához, mert abszolút nem tudjátok, hogy mi is az, akkor ez a legmegfelelőbb alkalom, hogy kinevettesd megad : vágd rá az első mondatot ami eszedbe jut, úgyis akkora fasság lesz, hogy mindenki nevetni fog, vagy ha nem akkor rábasztál, de ha mégis nevetnek akkor, már biztos nem lesz akadály hozzászólni olyan témához amit tudtok is. :)
2011. dec. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
kor?nem?
2011. dec. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 opiummester válasza:
szerintem 16 év körüli fiu lesz... :D
2011. dec. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

12:56 os én is ugyanígy vagyok ha hozzá is tudnék szólni vmiért mégse teszem meg megtartom magamnak, vagy épp otthon jut eszembe h nah ezt mondhattam volna miért nem tettem meg.


nem jött be a tipp 19/L vagyok :D

2011. dec. 4. 13:51
 9/25 opiummester válasza:
hmmm... ha lány vagy nem is értem a dolgot. a lányok annyit tudnak beszélni a divatrol meg a külsőről :D
2011. dec. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

nekem még sem megy.

ha mégis fél mondattal letudom.

2011. dec. 4. 18:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!