Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csendes vagyok mit tegyek?

Csendes vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés

Általánosban kezdődött az egész amikor felső tagozatba kerültem h eltávolodtam az emberekről, magamnak való voltam. Volt 1-2 barátom és annyi. Kevés barátom volt mindig is. De ők is eltávolodtak tőlem idővel.

Ha társaságba kerülök mindig én vagyok aki nem tud hozzászólni a témához. Félek h kiröhögnek mert valami butaságot hülyeséget mondok, vagy épp túl halkan beszélek és nem hallják. Akik közel kerülnek hozzám azokkal jól eltudok beszélni, és megis értenek h milyen is vagyok.

De akik nem állnak hozzám közel azokkal max az idő a téma h mien hideg van, mien rossz idő van, vagy suliba ha szünet van megkérdezem h tanultál e milyen volt a 7végéd. De ezek alapmondatok és nagyon zavaró h sosincs normális témám nem tudok megnyilni. És sokszor van h csak ülök a terembe és nem beszélek senkivel, suli után is egyedül megyek haza mindig nagyon rossz.


2011. dec. 4. 11:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

"Sokan vagyunk, de gondolom mindenki az ország másik felén..."

Megteszem az első lépést, hátha valaki mégis a közelben lakik, nem pedig az ország túlvégén. Bács-Kiskun megye, Kecskemét mellől jelentkezem. 21/F

2011. dec. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
én pl Borsod megyében lakok :)
2011. dec. 6. 17:22
 23/25 anonim ***** válasza:
Te is???? Én is (Miskolc). Privi?
2011. dec. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
tegnapelőtt 12:56-os voltam.
2011. dec. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

ithon énsem ilyen vagyok,meg 1-2 barátnőmnél sem :))

hajdú-bihar,lány--- százalékokból tudjátok hogy eddig melyikeket írtam.

2011. dec. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!