Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történik, ha házasodni...

Mi történik, ha házasodni szeretnék, de a szüleim ellenzik? Lakás, munkahely megvan, komolyan gondoljuk, csak anyám ellenzi?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok,márciustól 17. Otthon nem túl jó a környezetem, nevelőszülőhöz adták az unokaöcsémet, akit anyukám családba fogadott, mert nevelésre alkalmatlannak találták. Ő a kislányom gyámja is. Mit lehet akkor tenni?
2012. jan. 18. 12:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 anonim ***** válasza:
88%

Emberek, ha azok vagytok!

Mélységesen csalódtam bennetek! Nem gondoltok arra, hogy a kérdések, a válaszok mögött EMBEREK, ÉRZŐ LÉNYEK VANNAK?

NORMÁLISAK VAGYTOK TI??

Miért? Miért kell bántani a másikat? Miért kell lek.rvázni egy 17 éves lányt?

Ti nem követtetek el hibát?

Ez a lány bizalommal fordult felétek, de szinte mást sem kapott csak bántást, leosztást, szidást!

Miért vagytok ennyire gonoszak? Ettől nektek jobb lett? Jó érzés így a tükörbe nézni, miután a gép mellől felálltatok?

Kedves kérdező:

Kemény időszak, hosszú és nehéz évek várnak rád.

De tarts ki. Tanulj. Legalább egy érettségid legyen!

Tapasztalat. 19 évesen saját hülyeségemből estem teherbe. Igen saját hülyeség, mivel gondolnom kellett volna arra, hogy a fogamzásgátlót gyengíti a mandulámra szedett antibiotikum. Nem gondoltam, terhes lettem. Másfél éves lesz a kislányom. Ő a mindenem.

Kérdező kívánok neked kitartást.

Legyen mindíg egy tál étel, ha a gyermeked éhes.

Legyen egy öltözet tiszta ruha, ha bepiszkolja magát.

Legyen egy ágya, ahol alhat és egy takarója, hogy betakargathasd!

Legyetek boldogok!

2012. jan. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/81 A kérdező kommentje:
Köszönjük. Hétfőn megyek a gyámügyre. (:
2012. jan. 20. 12:47
 63/81 Andizsuzsi ***** válasza:
68%
Majd azért írd meg, mi volt. Szurkolok.
2012. jan. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/81 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem te rohadtul hazudsz.

Másrészről ha igaz lenne a történeted nagyon sajnálnám a gyereked, szegényen, boldogtalanul fog felnőni. Tudod a gyermekek első évei is nagyon fontosak már, és nektek azt mondtad anyád mindig veszekedik meg iszik. Ez benne fog maradni a gyerekben, s sohasem fog normális életet élni miattad. Ki miatt? Miattad, meg az idióta pasid miatt, akivel 13 évesen dugattad magad. Gratulálok.

2012. jan. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/81 anonim ***** válasza:
63%
Tanulj már meg olvasni utolsó. Nem saját hibájából lett terhes.
2012. jan. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/81 A kérdező kommentje:
Majd írok. (:
2012. jan. 20. 13:41
 67/81 anonim ***** válasza:
34%
hát elment az eszem,azért nem akartad elvetetni,mert sajnáltad pici szaporító sejtet??nem csak anyjához lehetett volna fordulnia,hanem nagyszüleihez is vagy egyéb rokonhoz,de tanárhoz is fordulhatott volna,ha én 13 éves lettem volna,akkor is segítséghez fordultam volna akár félek akár nem,minthogy megtartsam babát,mások nyakában lógni..és nagykorú vagyok,ha véletlenül terhes lennék akkor is sürgősségit bevenném vagy elvetetném(ha későn venném észre)mert nem tudnék megadni egy gyereknek még,mivel nincs elég anyagi hátterem mindenhez,nem szülnék rossz időbe.sajnálnám,de nem fogom anyámra szülni.
2012. jan. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/81 anonim ***** válasza:
24%
de ne mosolyodj mert nem lehet tudni,h meddig fog maradni pasid veled..mert te még 16éves vagy ő meg idősebb..és mi lesz ha elhagy titeket..remélem,h nem egy gyerek miatt fogtad meg a pasidat.
2012. jan. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/81 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos nem nagyon tudok neked segíteni, de remélem, hogy megoldódnak a gondjaid. :(
2012. jan. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/81 anonim ***** válasza:
55%

Kedves Kérdező!

Sokkal de sokkal érettebben gondolkodsz mint a korodbeliek és itt jó pár ember!! Ne is hallgass azokra akik negatívumokat írnak rólad, igenis boldog lesz a lányod és ha így állsz hozzá, valóban meglesz mindene! Én borzasztóan tisztellek téged! Sok-sok kitartást Nektek!

2012. jan. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!