Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történik, ha házasodni...

Mi történik, ha házasodni szeretnék, de a szüleim ellenzik? Lakás, munkahely megvan, komolyan gondoljuk, csak anyám ellenzi?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok,márciustól 17. Otthon nem túl jó a környezetem, nevelőszülőhöz adták az unokaöcsémet, akit anyukám családba fogadott, mert nevelésre alkalmatlannak találták. Ő a kislányom gyámja is. Mit lehet akkor tenni?
2012. jan. 18. 12:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2012. jan. 18. 17:20
 42/81 anonim ***** válasza:
80%

Most már értelek:) Szép kis helyzet.Mondjk nem értem,h miért nem mondtad el a terhességed?

De azért segitek: [link]

[link]

Sok boldogságot:)

2012. jan. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/81 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. (: azért nem mondtam el, mert félek anyámtól. Úgyis engem hibáztatott volna akkor is.
2012. jan. 18. 19:52
 44/81 anonim ***** válasza:
74%

Szia!

Nem pontosan értem mi történt, csak nagyjából, és a többiek már elmondtak mindent, én csak annyit akarok mondani, hogy ez határozottan NEM te hibád. Sem az, ami történt, és elsősorban az sem, hogy nem mertél szólni.

2012. jan. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/81 anonim ***** válasza:
29%
13 évesen szülni??? hát hogy lehet ennyire nagy hülye??már bocs h ezt mondom,ha én anya lennék már tuti kapott volna két büdös pofont..13 évesen szexen járt eszed?? de ha megerőszakolták,hát akkor megértem és sajnállak...de akkor is kell szólni szülőnek,minthogy nyakadban szülni szüleinek..1 kis eszed sem volt..:(
2012. jan. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/81 anonim ***** válasza:
38%
Még ha így is jött össze, akkor is feltalálták a 72 órás tablettát, vagy végső esetben az abortuszt...
2012. jan. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/81 anonim ***** válasza:
27%
Azért 13 évesen is gondolkodhattál volna, ahhoz, hogy elmondd egy felnőttnek, nem kell ész...
2012. jan. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/81 Andizsuzsi ***** válasza:
84%
Szerintem is még rúgjatok egyet-kettőt bele, úgysincs szegénynek elég baja. Milyen könnyű másokat meg(el)ítélni! Segítséget kért, és olvassatok vissza, mit kapott. Pedig még most is gyerek. Szégyellhetjük magunkat, mi felnőttek!
2012. jan. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/81 anonim ***** válasza:
89%

Tudjátok épp ezért mondtam, hogy nem az ő hibája.

Ha a lányom ilyen helyzetbe került volna és nem merné nekem elmondani, akkor magamat hibáztatnám, senki mást.

Ha a gyerek nem mer szólni, annak oka van. Nem tudom ti képesek lennétek-e a gyereketeket okolni, ha nem tudtatok vele olyan bizalmi viszonyt kialakítani, hogy elmondja a problémáit.

2012. jan. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/81 A kérdező kommentje:

Ez nem tud megbántani már. Én bennem legalább van annyi, hogy a gyerekemet nem tagadom le, mentem a menthetőt, és nem hetente váltom a pasijaim. Na meg nem iszom le magam, nem fetrengek egy buli után totál k.o.-n valahol az utcán. Ez felnőttes? Hát jó... Nincs eszem? Sebaj! Én legalább nem cicababát játszok meg nem nézek le senkit, miközben az égvilágon semmim sincs csak az üres fejem meg a kilógó kapanyél a számba... Jah, ezek büszkék lehetnek! Akik több f*szt fogtak mint kilincset, hát oké... Én kérek elnézést.



Attól mert gyerekem van és én gondját akarom viselni, szerintem nem vagyok semmivel se kevesebb, mint más. Aki elveteti, megöli vagy örökbe adja a gyerekét, az jobb ember? Joga van élni neki is, de aki másképp gondolja...sajnálom. Őt kellett volna halálra ítélni, nem egy apró életet. Ha nekem ő nem lenne, rég maga alá temetett volna, amit érzek. Ami minden nap belülről mar. De ő van, számít rám és szeret. Ennél több nem kell. Egy pici kislány, aki elém szalad amikor hazaérek és azt mondja, hogy hiányoztam, és az ölemben fekve issza a kakaóját, meg velem alszik. Majd rájön az ilyen, aki leszól. Biztns, hogy az ilyennek mincs gyereke. Ja?! Szerintem ne is legyen!

2012. jan. 19. 14:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!