Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen szétestem, mit...

Teljesen szétestem, mit kezdjek magammal, hogy normalizálódjon az életem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, én egy 21 éves lány vagyok. Néhány hónapja kezdődött ez az egész, mintha depressziós lennék vagy mi a fene:S de mégsem gondolom, hogy ez az. Teljesen rendszertelen az életem. Egyetemista vagyok, de lógok az órákról, nem járok be vizsgázni, persze itthon azt hiszik, hogy igen ergó hazudozom is a szüleimnek, amitől meg lelkileg leszek rosszul. Borzalom az egész. Kicsit azt érzem, mintha nem tudtam volna beilleszkedni,(így nem is mindig érzem jól magam közöttük) pedig a csoporttársaim aranyosak, kedvesek meg minden, egyedül én vagyok ilyen sza* alak:(. Fizetősön vagyok, így méginkább össze kéne szednem magam, de egyre csak lejjebb csúszok...pedig olyan szakra járok ami mindig is...úgymond az álmom volt, most meg ellinkeskedem, sunyizok és emiatt utálom magam. Fogalmam sincs, hogy lesz most meg az előző félévem is, teljesen össze vagyok zavarodva, nem értem miért történik mindez, egyre jobban belegabalyodok.. Pedig mindig is szerettem volna egyetemre járni, én vagyok a családból az első...anyuék is büszkék voltak rám, nem vallhatom be, hogy milyen rossz gyerekük vagyok:( Semmit nem csinálok...csak itthon tümmedek...olvasgatok teszek veszek, egy felesleges semminek érzem magam:S Ha valaki esetleg tud tanácsot adni, hogyan tegyek rendet, azt szívesen fogadom. B.
2012. jan. 16. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem járj el rendesen az órákra,gondolj arra hogy ez pozitív dolog hogy oda jársz,mert ez az álomszak,amit szerettél volna.a csoporttársaidra meg gondold azt hogy kedvesek,nem akarnak ők neked ártani,stb.és ha hazudsz az rosszabb,mert tönkreteszed magad.
2012. jan. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el valahova, élményfürdő, szauna, lazíts kicsit, aztán állj fel, és rázd meg magad!!!!! Menni fog!
2012. jan. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem állj neki tanulni! Nincs semmilyen különleges recept, tedd azt, ami a dolgod! Járj be órákra, és becsüld meg, hogy esélyed van tanulni. Téged nem motivál, hogy minél előbb végezz és dolgozhass???
2012. jan. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!