Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak neki, vagy megvárjam...

Írjak neki, vagy megvárjam míg ő akar beszélni?

Figyelt kérdés

Tudom ez így gyerekesen hangzik, pedig már nem vagyunk azok. A lényeg hogy hosszas vívódás után szakítottunk a párommal, pedig még erősen kötődünk egymáshoz. Mindketten tudtuk hogy ez már nagyon érett, de én mondtam ki végül. Ő meg azt mondta, hogy azért maradjunk beszélőviszonyban. Mondtam hogy megpróbálhatjuk.(Mindketten tudjuk hogy ebből békülés már NEM lesz.) Ez 3 hete történt, azóta nem kerestük egymást...Én azt várom hogy ő kezdeményezzen, ő meg lehetséges hogy azt, hogy majd én. Na de kinek kéne?


(Elképzelhetőnek tartom hogy most majd jönnek tömegesen azok akik nem a kérdésre válaszolnak, vagy okosan megmondják hogy mért keresnénk egymást az exxel, vagy akiknek épp oltogathatnékjuk van, de hidegen hagy, és vállalom, engem most ez a kérdés foglalkoztat.)


2012. jan. 15. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Márpedig hidd el, hogy ha nem keresitek egymást, úgy lesztek hamarabb túl, és később már lehettek baráti viszonyban. Most ez még nem fog menni, és ha beszélnétek rendszeresen, nem hagynátok egymást elengedni, ezáltal új párt találni.

Szóval ne keresd. Hagyd lecsitulni a dolgokat, és mikor már érzelmileg túlvagytok egymáson, onnantól lehettek barátok csak.

2012. jan. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha továbbra is beszélőviszonyban akartok maradni, akkor ne csesszétek el azzal, hogy várjátok, hogy a másik keressen. Ha beszélni akarsz vele, akkor keresd meg. Én is elcsesztem ezt, tapasztalatból beszélek. Keresd meg őt, és beszéljetek.
2012. jan. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg biztos, hogy nem akarjátok egymást tovább, akkor tényleg nem tudom miért kellene beszélni. Nem oltásból mondom, én is visszavágyom az exhez, a távolság miatt kényszerültünk rá. Akivel tuti, hogy többé nem akarok semmit, azzal én sem beszélek jó hosszú ideig, mert felesleges. Többé nem beszélhetek úgy hozzá, ahogy előtte, mellőzni kell a testi közelséget, és ez zavaró. Új párról beszélni meg egyenesen idegtépő lenne. Szóval számomra ki is üresednének a témák, amíg ilyen friss a dolog.
2012. jan. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!