Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menjek külföldre a párom...

Menjek külföldre a párom nélkül vagy megvárjam a nyarat és majd együtt? Többi lent!

Figyelt kérdés
Nem tudom mi tévő legyek össze jött egy külföldi munka ami nagyon jó fizet de a páromat itt kel 4 hónapra hagynom,amúgy távkapcsolatban élünk mert így is csak hétvégente tudunk találkozni egymással de a nyáron azt tervezzük hogy együtt megyünk és akkor már végleg ide költözik a közelembe,de ha most megyek akkor jó esetben csak havonta tudunk találkozni egymással...nagyon fontos ő nekem és vele képzelem el az életemet de félek attól hogy ha most egyedül megyek akkor nem fog jót tenni az amúgy is törékeny kapcsolatunknak...szóval nem tudom mit tegyek...megvárjam e vagy majd együtt nyáron vagy pedig most előre kimegyek egyedül és utána megyünk együtt?vélemény?
2011. dec. 5. 12:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nyárig pont tudsz családi fészket teremteni odakint ;) legalább lesz hová menjen
2011. dec. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Puding próbája az evés. Ha ettől tönkremegy az amúgy is távkapcsolatotok, akkor legalább időben kiderül. Ha jó a kapcsolat, akkor nem ezen a 4 hónapon fog múlni.
2011. dec. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Mi kozosen mentunk,bar nalunk az egyik fel eleve kulfoldi volt, es volt hova kimennunk,lakni etc,tehat egy felig-meddig kesz valami vart minket az o reszerol. Viszont mi elotte eltunk tavkapcsolatban, ez a havi 1x-i talalkozas keveseknek jon be, mi nem kockaztattunk tovabb. Aki erzekenyebb annal hamarabb jonnek a gondok,de ha ti a munka emberei vagytok,akkor menj nelkule.
2011. dec. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

ma 12:11


hát ez az hogy nem vagyunk kimondottan a munka emberei kimondottan nem csak abból áll az életünk....nem csak a munka körül forog a világ egyikünknek sem...érzékenyebbek vagyunk de persze betudunk keményíteni nem arról van szó csak nem biztos hogy ez a bekeményítés jót tenne a kapcsolatnak....szóval nem tudom..

2011. dec. 5. 12:13
 5/18 anonim ***** válasza:
Ez esetben en nem mennek nelkule. Ez a puding probaja az eves,ezt meg nem igazan szeretem. Vagy aki ezt mondja az nagyon erzelemmentes lehet,legalabbis nem tul erzekeny. Szerintem egyutt meg konnyebb is,persze az mas kerdes,ha valaki nem beszel nyelvet,es a pasi amugyis csak minimalbert tudna hazahozni,de meg akkor is...eggyel tobb ehes szaj nem fogja kinyirni anyagilag,es az fogja erositeni a kapcsolatot,ha ott ketten helytalltok kezdetben,nem az ha beleulteted a tutiba. Lakni mindig lesz hol,ha van munkad,meg enni is, a tobbi rajtatok mulik. Egyebkent meg vissza a pudinghoz...mar csak azert sem ertem,mert az embereket a hetkoznapok befolyasoljak! Sot azok a legjobban,oke 4honap nem a vilagvege,de epp ezert ott se tudnal sok mindent 4honap alatt elerni. Valamint ez alatt az ido alatt,ti max gondolatban lesztek egy par. Szerintem sok kapcsolat nem azert megy tonkre,mert nem volt eleg eros,csak egyszeruen az embereknek szuksege van a napi kontaktusra,marmint az egeszseges erzo embereknek. Es itt mutatkozik meg az eros kapcsolat,nem attol lesz eros,ha x ideig kulon vagyunk,hisz az akkor epp nem is kapcsolat, max fejben!
2011. dec. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem próbáld meg. Nincs rá semmi biztosíték, hogyha most nem mész, akkor nyáron lesz munka. Nyárra be tudod biztosítani magad, és akkor már tud ő is menni utánad, vagy veled. De mindenképp beszéld meg a pároddal, hogy neki mi a véleménye. Sok szerencsét!

2011. dec. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 bánomisén ***** válasza:

Szerintem ezt elsősorban vele kellene megbeszélned és együtt eldöntenetek, hiszen ő a másik érintett, kell, hogy számítson a véleménye.


Kívülállóként úgy gondolom, hogy négy hónap nem a világ és mire ő utánad menne, addigra már tudsz neki normális körülményeket teremteni. Én előre mennék. Mivel úgyis távkapcsolatban vagytok, ez a pár hónap sok változást nem hozna az életetekbe.

De ez csak az én véleményem, beszéld meg a pároddal is.

2011. dec. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Illetve azt is mondhatnam,az egy kapcsolat merceje,hogy milyen sok idot birsz ki a parod nelkul? Mert ha igen,akkor en egy nulla vagyok,illetve biztos kibirnam,ha ra lennenk kenyszeritve,de amig nem vagyunk,nekem o a legfontosabb,es ez igy van rendjen. Szerintem akik egyutt nem boldogulnak kint,inkabb ott van a bibi a kapcsolattal,vagy ha a no elvarja,hogy elobb teremtsen felteteleket. Mi egyutt teremtettunk,mert volt olyan eros a kapcsolatunk.
2011. dec. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

ma 12:20


A páromnak az a véleménye hogy menjek de tudom hogy igazából nem így gondolja és a szíve mélyén nagyon is szeretné ha maradnék és azt mondja hogy ilyen lehetőséget ne szalasszak el és nyáron úgy is együtt fogunk menni,ugyanakkor én félek nagyon attól hogy eltávolodunk egymástól és nem ugyanaz mintha együtt mennénk ki....szóval nem tudom...tudom hogy nem akarja hogy menjek és szeretné ha maradnék de ő azt mondja menjek...sajnos tudom hogy nem azt akarja...

2011. dec. 5. 12:23
 10/18 A kérdező kommentje:

ma 12:23


Igen én is így gondolkodok a dolgokról,sajnos vagy nem sajnos....én is úgy gondolom hogy annak sokkal nagyobb értéke van ha együtt küzdünk meg a dolgokkal ott kint és együtt teremtjük meg a dolgokat számunkra....

2011. dec. 5. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!