Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menjek külföldre a párom...

Menjek külföldre a párom nélkül vagy megvárjam a nyarat és majd együtt? Többi lent!

Figyelt kérdés
Nem tudom mi tévő legyek össze jött egy külföldi munka ami nagyon jó fizet de a páromat itt kel 4 hónapra hagynom,amúgy távkapcsolatban élünk mert így is csak hétvégente tudunk találkozni egymással de a nyáron azt tervezzük hogy együtt megyünk és akkor már végleg ide költözik a közelembe,de ha most megyek akkor jó esetben csak havonta tudunk találkozni egymással...nagyon fontos ő nekem és vele képzelem el az életemet de félek attól hogy ha most egyedül megyek akkor nem fog jót tenni az amúgy is törékeny kapcsolatunknak...szóval nem tudom mit tegyek...megvárjam e vagy majd együtt nyáron vagy pedig most előre kimegyek egyedül és utána megyünk együtt?vélemény?
2011. dec. 5. 12:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Es hogy meg egy eszervet mondjak. Mennyire jo allas az? Mert ha "kozepkategorias",akkor olyat talalhatsz barmikor megfelelo vegzettseggel,de azt se felejtsuk el,hogy mi van ha o nem talal a kozelben? Persze ha valami hiperszuper allasrol van szo,akkor atertekelheted,mert olyat tenyleg nem mindig akaszt le az ember, de attol meg marad a hiany amirol irtam. Egy atlag munkaval nem beljebb leszel,hisz 4honap alatt mit teremtesz meg? Ha van indulotoketek,akkor nem kell rogton az ehhalalra gondolni, 4honap meg kint is edves keves ido. Viszont ahhoz pont eleg,hogy szarul erezd magad lelkileg. Ezert is rosszabb...muszaj megtanulnatok egyutt tervezni,gondolkodni,mert ott csak egymasra szamithattok. De ez az en velemenyem.
2011. dec. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Egyebkent a kulfold mit takar? En ugy jottem ki,hogy egy szot se tudtam,es nem olyan konnyu nyelv,mint az angol,meg se mondtam,hogy majd 2ev mulva kovetlek,feladtam a Magyarorszagon nagyon nagyon jonak szamito allasom(havi 600ezer netto), pedig mindig az a tipus voltam,hogy ferfitol sose fuggok,vegul egyutt sikerult uj eletet teremtenunk.
2011. dec. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Tudom a 4honap nem egyenlo a 2evvel,de egy extra erzekeny embernel igen. Egyebkent o miert csak akkor tud menni? O miert nem tud aldozatot hozni? En allast,es a diplomam hagytam itt,ott kezdhettem elolrol az egyetemet,mert semmit nem fogadtak el,az itteni targyaim kozul.
2011. dec. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

ma 12:38


azért nem tud jönni mert még nem megy neki úgy a nyelv és a szakmánkhoz elengedhetetlen hogy már úgy menjen ki az ember hogy jól beszéljen és ne csak makogjon,szóval ha nem is profi nyelvel de jó nyelv tudással kell neki vágni..szóval ő még adott magának pont annyi időt a nyelvtanulásra ameddig én kint vagyok...plusz még van neki egy tanfolyam amit már elkezdett és annak is csak áprilisba lesz vége...

2011. dec. 5. 12:52
 15/18 anonim ***** válasza:

Ha most is távkapcsolatban vagytok,akkor menjél szerintem!

Az tuti,hogy én a párom nélkül nem mennék,de ízlések és pofonok!

2011. dec. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Amit itt 4honap tanul meg ott azt 1honap alatt,ha neki all szorgalmasan,es te is "kenyszerited" ra,ergo csak azon a nyelven beszelgettek. Nem tudom melyik orszagba mentek,de keves magyar tanfolyam/diploma er barmit is kint,legalabbis felenk igy van.
2011. dec. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ne legyél hülye, hagyd a csajt/csávót, az életedben csak magadra számíthatsz. Lehet, hogy most nem mész ki, 1-2 hónapon belül vége lesz, és örökre bánni fogod.
2011. dec. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
En megvarnam es egyutt mennek vele. En is igy jottem kulfoldre.
2011. dec. 6. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!