Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan és hol tudnék barátokra...

Hogyan és hol tudnék barátokra lelni?

Figyelt kérdés
Székesfehérvári 17 éves srác vagyok, és nincsenek, úgy "igaz" barátaim csak úgy haverok akik nem járnak el sehova csak tanulnak meg otthon vannak. Egy ilyen társra szeretnék rálelni akivel együtt mehetnék csajozni, bulizni, bárhova. Tulajdonképpen ilyen visszahúzódóbb típus vagyok... Szerintetek, hogyan kezdjek neki a barát keresésnek? :(
2012. jan. 14. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Nekem régen a hotdog.hu-ról és a chat.hu-ról sikerült, de rengeteg emberrel kell beszélni hozzá. Az a baj, hogy a legtöbb ember csak akkor akar barátokat, ha vmi baja van és beszélni akar vkivel, de te már nem számíthatsz rá. Szóval én a netre szavazok még mindig.
2012. jan. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
11%
Jobbik Ifjúsági Tagozat. Ott jó emberek vannak.
2012. jan. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Barátokat keres, nem nácikat.
2012. jan. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
11%
Nem nácik. Tanulj egy kis történelmet.
2012. jan. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

OFF: Miért lennének nácik? Istenem, ennyi begyepesedett agyút.


ON: Kedves Kérdező! Szerintem a probléma ott kezdődik, hogy visszahúzódó vagy. Ami magába persze nem baj, csak ezzel általában az jár (ha nem mindig), hogy nehezebb barátokat találni (én már csak tudom, hisz én is ilyen voltam, még most is egy kicsit). Neked kell nyitnod. A legjobb erre a suli. Felejtsd el az internetet, az erre nem jó. Ott normális barátokat nem találsz. A legjobb erre a suli. Haverkodj olyanokkal, akik kimozdulnak hétvégeken, még akkor is ha nem feltétlenül belőlük lesz a legjobb barát, de összejöveteleket sok ember van. Ott aztán lehet ismerkedni. Csajozni is! ;) :D

Hajrá!

2012. márc. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 zokniszörny ***** válasza:
100%

Ez nehéz kérdés, mert ennyi idős korban a barátság már nem egyszerű dolog.

Elsősorban az osztályodban, és az évfolyamtársaid közt nézz szét, keress olyanokat, akikről tudod, hogy gyakran eljárnak bulizni. Ha megtudod, hogy mennek valahová, akkor szimplán menj el te is oda akkor. (Ne velük menj, ne akaszkodj rájuk, az nagyon idegesítő tud lenni. Pár órát egyedül leszel, de hidd el, kibírható.) Aztán majd úgyis jól meglepődnek, hogy jé, te is ott vagy, és ha nem kőbunkók, úgyis odahívnak dumálgatni, vagy csajokat stírölni. Rajtuk keresztül tudsz szerezni igazán jó haverokat, de ehhez mindenképp ki kell bújnod a csigaházadból!

2012. márc. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én a következő helyeken barátkoztam sikerrel: menhely (elég sok önkéntes jár ki, főleg lányok, aki árva állatokon segít, az biztos jólelkű, önzetlen, empatikus ember, akivel érdemes barátkozni!), kutyaiskola, túraegyesület, hagyományőrző rendezvények és táborok, uszoda, cserkészet, önvédelmi tanfolyam.

Keresd a hobbidhoz, érdeklődési körödhöz kapcsolódó lehetőségeket, pl. az iskoládban lévő szakkörök is kiválóak (rajz, média, biológia, kémia, foci, természetjárás stb.), vagy nyári táborok (én voltam művészetiben és túratáborban is, sajnos cserkészet nem volt), mert ha van beszédtémád, közös érdeklődés, valami, amiben jó vagy, akkor nyert ügyed van! Ilyen helyeken a bizonytalanabbak is feloldódnak, tapasztalatból mondom, mert én is elég visszahúzódó vagyok.

2012. márc. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Aktuális még? Ha igen, akkor dobj egy privit.
2012. aug. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!