Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol lehet igaz barátokra lelni?

Hol lehet igaz barátokra lelni?

Figyelt kérdés
Itthon vagyok a babával, nagyon magányosan.Több barátnőmben is csalódtam, kibeszéltek a hátam mögött.Hol lehetne találni rendes embereket, akikben meg lehet bízni?
2009. szept. 24. 20:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokan vagyunk így, főleg azok, akik elsőként babásak a barátnők közül... Esetleg fórumokon megprobálhatsz ismerkedni környékbeliekkel, babásokkal. Írd meg hol laksz, hátha valaki hasonlóan érez és egy városban laktok...
2009. szept. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés jó. Én ezt általános problémának látom a lányoknál, nőknél. Eddigi tapasztalataim szerint a nők, lányok mindig kibeszélik egymást a hátuk mögött:( Nekem a legjobb barátom a húgom! A többekkel is jóban vagyok, csak nem adok olyan infót ki magamról amit nem szeretnék "nagydobra verni". Szerintem nézz körül a családodban, lehet van olyan akivel szívesen lennél barát is.
2009. szept. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hasonló helyzetben vagyok mint te. Én itt a neten találtam egy fórumon egy nagyon jó barátnőt, és több beszélgetőpartnert.

Ha gondolod írj privit, veled is szívesen beszélgetek.

2009. szept. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igazi jó barátot nehéz találni. Legtöbbször véletlenül jön a jóbarát az ember életébe. Ismerkedni, nyitottnak kell lenni, és akkor majd kialakul. Fontos, hogy a feltétlen bizalmad ne add könnyen, sok idő kell hogy mélyen megismerj valakit. Nekem a családomon kívül csak egy barátnőm van, akiben feltétlenül bízom, de most a babázás kicsit távolabb sodort tőle. Ő továbbra is sokat dolgozik, új életet kezdett új párral stb... Most kicsit másfelé járunk mindketten, de ezt megbeszéltük így nincs csalódás, sértődés.

Ismerkedni lehet játszótéren, játszóházban, orvosi rendelőben, parkban stb.... A lényeg hogy nyitott légy egy új ismeretségre!

2009. szept. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes,nekem a legjobb barátnőm már 15 éve az.Most vagyunk 21 évesek,együtt jártunk általánosba,gimibe,akkor utolsó évben terhes lett,együtt csináltuk végig,mondhatom,hogy én voltam az első aki érezte rúgni a kicsit:)Mindenben segítettük egymást és bár már ritkán találkozunk mert én kzben fővárosba jöttem és dolgozom,azért hetente 2-3 alkalommal beszélgetünk vagy telefonon vagy msn-en.Azthiszem minket a baba,illetve már babák megerősítettek,igaz én szerencsées vagyo már 4 igazi barátnőm van:)Szóval asszem ez szerencse kérdése:)

Te pedig hát,asszem az,hogy ilyen baba-mama klub nem jó feltétlenül mert mi van ha a gyereken kívül más téma nincs?Ez ilyen felszínes,kihazsnálós barátság,nekem is van ilyen pár:)

2009. szept. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
fura, engem inkább közelebb hozott a legjobb barátnőmmel a baba, és nem távolabb. Korábban is jóban voltunk, de a terhességem alatt lett ő a legeslegjobb barátnőm, olyannyira, hogy ő lett a fiam keresztanyuja. Nincs olyan hét, hogy ne találkoznánk, és szinte minden nap beszélünk már 3 éve. Amíg nem volt baba, addig is taliztunk hetente, de akkor még én is jöttem mentem állandóan, szóval akkor ez nálam nem számított sűrűnek. Mióta gyerekem van, mással nem találkozom heti rendszerességgel.
2009. szept. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ. Nekem is voltak tizenéves barátságaim, de amint meglett a baba, véget értek a kapcsolatok.(Korán jött az én drágám, ez meg ugye mások szemében jó beszédtéma:( Próbálkoztam mostanában is barátkozni, férjem haverjainak a barátnőivel, volt osztálytársakkal, stb. de mindig az lett a vége, hogy visszahallottam bántó dolgokat:( Nem tudom, mit tehetnék...
2009. szept. 25. 08:03
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Merre laksz?

Én se találok barátnőt, pedig sokszor jó lenne...

2009. szept. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem is ez a gondom...a kicsivel itthon vagyok, es nem nagyon talalok baratokat...mar probalkozok minden fele...forumok stb.

Ha van kedved egy kulfoldre szakadt kismamaval beszelgetni irj privibe.

2009. szept. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én Jászberényben lakom. Egyébként mindegy, hol találnék megbízható barátot:) Kisváros a miénk, mindenki mindenkit kibeszél, más nyomorán csámcsog, szóval óvatosnak kell lennie az embernek...
2009. szept. 25. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!