Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol lehet igaz barátokra lelni?

Hol lehet igaz barátokra lelni?

Figyelt kérdés
Itthon vagyok a babával, nagyon magányosan.Több barátnőmben is csalódtam, kibeszéltek a hátam mögött.Hol lehetne találni rendes embereket, akikben meg lehet bízni?
2009. szept. 24. 20:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is otthonülős kismama vagyok. Igazából 4 barátnőm van, akikkel tényleg jó a viszony. Az egyik a sógornőm, őt nagyon szeretem, megbízok benne, jó a kapcsolatunk, 2 gyerekes anyukaként sok jó tanácsod tud adni a babával kapcsolatban. A másik a legjobb barátnőm (a fiam keresztanyja) ő itt lakik a közelben, de mégis úgy érzem keveset találkozunk, sok a dolga, sokat dolgozik, mindig összejön szegénynek valami zűr az életében, de eddig akármi problémám volt számíthattam rá. Van még egy nagyon jó barátnőm, kicsi korunk óta barátnők vagyunk, de már lassan 3 éve elköltözött és évente 1x-2x tudunk csak találkozni, amikor szültem eljött és megnézte a picit:) Van még egy kedves barátnőm, ő a szomszédon volt mielőtt elköltöztünk, mostanában ritkábban találkozunk, nem járunk már el, de néha azért kijön meglátogatni minket ahogy a suli meg a meló engedi. Már lassan ők is tervezik a babát a párjával, remélem hamarosan összejön és legalább a gyerekek is jót tudnak majd játszani ha összejövünk. Én is gondolkodtam már, hogy jó lenne egy "internetes barátnő" is akivel el lehetne beszélgetni a mindennapjainkról, tapasztalatokat megoszthatnánk egymással, stb. Ha gondolod írj magadról és elbeszélgethetünk, hátha kiderül, hogy jó barátnők lehetnénk.:)

Minden jót és várom leveled!

2009. szept. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia. Én is ilyen helyzetben vagyok. 300km-re költöztem a régi otthonomtól és itt nincs senkim. A férjem sokat dolgozik úgyhogy még segítségem sincs a picivel. Járunk játszótérre,de ott megvan mindenkinek a saját barátnője,csak én állok mindig egyedül a hinta mellett :( nagyon hiányoznak a régi barátok
2009. szept. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Sajnálom:( De átérzem, milyen egyedül, magányosnak lenni bizonyos szempontból.Nem tudom, hogy és hol lehetne végre igazi barátot találni...
2009. szept. 28. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!