Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? (többi...

Mit gondoltok erről? (többi lent, nagyon fontos)

Figyelt kérdés

Tehát 14 éves vagyok...jól tanulok, vagyis félévkor TALÁN lesz egy hármasom de jobbik esetben megadja a matek tanár a négyest...ezen kívül még három tantárgyból leszek négyes, a többi mind ötös...mikor hazajöttek és elmondtam a hírt, édesanyám megfenyegetett,ha nem leszel négyes matekból akkor a helyi gimnáziumba fogok járni (összesen egy gimi van)és mehetek utcaseprőnek,továbbiakban azzal is megfenyegetett,ha apám tudomására kerül akkor inkább ne kerüljek a szeme elé...


Néha úgy gondolom hogy elszökök itthonról vagy öngyilkos leszek,mert már volt jó pár családi probléma.


Konkrétan nem azzal van bajom,hogy talán rosszabb lesz a félévim, hanem azzal, ahogy bánnak vele itthon ilyenek mait....


2012. jan. 13. 16:24
1 2 3
 21/26 bánomisén ***** válasza:

Egyrészt gratula a matekhoz, másrészt meg örüljön, hogy fizikából négyesed van, mások a hármasnak örülnének, de még az sincs.

Ne add fel, el fogsz tudni menni abba a koleszba.

2012. jan. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Igen,sikerült megoldani ezt a problémát...de van egy másik is...
2012. jan. 19. 21:34
 23/26 bánomisén ***** válasza:
Föltetted kérdésnek azt is?
2012. jan. 20. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Koleszba fogok járni,nem vagyok társasági lény
2012. jan. 20. 20:53
 25/26 bánomisén ***** válasza:
Egy csomó koleszos nem társasági lény, ezen ne aggódj. Van néhány, akik azok és viszik a prímet, de sokan teljesen jól elvannak magukban, vagy kis társaságban is.
2012. jan. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2012. jan. 20. 22:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!