Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről?

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Anyukám az én véleményem szerint nagyon maximalista.

Minden téren,de legfőképp a tanulásban.

Mindig tanulok,felkészülök,sajnos elég szétszórt vagyok,mert mindig valami apróságot elfelejtek,de egyébként tényleg jó tanuló vagyok.

A legtöbb tantárgyból 5-ös vagyok,kivéve a matekot meg a tesit,azokból 4-es.

Szerintem ez jó átlag,de anya ha bármiből 4-est hozok már húzza a száját,és azt mondja,hogy ő jobbat várt és,hogy miért nem tanultam.

Ha 5-öst hozok,akkor meg annyit mond,hogy jó. Soha meg nem dicsérne vagy ilyesmi,mintha tök természetes lenne,hogy 5-öst hoztam,pedig van amikor rengeteget szenvedek érte.

Miért ilyen?


2011. dec. 16. 22:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
4%
Örülhetnél, hogy ilyen jó véleménnyel van a képességeidről.
2011. dec. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Örüljek,hogy mindig azt akarja,hogy a legjobb legyek,nem mert én nem akarom.. ://
2011. dec. 16. 22:18
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Mondd ezt el neki, szerintem igazad van.

Olvastam valahol egy listát az emberi jogokról, most mar annyiszor aktualis, hogy elo fogom kereseni, es begepelem, kozte van ilyen is, hogy Jogom van biztatasra, Jogom van elismerésre, Jogom van dicséretre, Jogom van támogatásra....

2011. dec. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

De nem tudom ezt vele megbeszélni.

Egyszerűen nem lehet,vele ilyenről beszélni mert akkor azt mondja,hogy : Haggyál már a hülyeségeiddel..

2011. dec. 16. 22:22
 5/16 anonim ***** válasza:
Jééézusom!!!....
2011. dec. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Hát akkor ha legközelebb megint beszól a 4-esért, hogy jobbat várt, akkor mondd te is neki h "hagyjál már a hülyeségeiddel..." :D
2011. dec. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

:)

Jogos!:)

2011. dec. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%

Az ilyet nagyon utálom... Hogy várhatja el, hogy folyton ötösöket hozz haza? Ergo tökéletes legyél? Biztos hogy ő sem volt az gyerekkorában. Szerintem tényleg beszélj vele, vagy csak kérd, hogy hallgasson végig. Mondd el neki hogy te így is kihozod magadból a legtöbbet, és hogy fogadja el, hogy nem vagy tökéletes. Itt más nem segít, egy próbát megérne...


Sok szerencsét! :/ :)

2011. dec. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%

Ha így folytatja, téged is elér az a szörnyűség, hogy MAXIMALIZMUS!

Jól hangzik, de szerintem inkább kényszerbetegsg. Mindennek tökéletesnek kell lennie. Édesanyám maximalista, pontosan tudom milyen az, ha már azért ordítás van, mert a füzetemben nem úgy vezettem a dolgokat, ahogy ő eltervezte.

2011. dec. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%

Igen, inkabb kenyszerbetegseg, mint maximalizmus.

Amit leirtal, Utolso, abban az latszik, mintha a sajat maga kiterjedesenek érzékelne Téged, mert még a TE (!!!) füzetedben is a sajat akaratát akarja érvényesíteni. Hát álljon meg a menet!!!!!

2011. dec. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!