Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? (többi...

Mit gondoltok erről? (többi lent, nagyon fontos)

Figyelt kérdés

Tehát 14 éves vagyok...jól tanulok, vagyis félévkor TALÁN lesz egy hármasom de jobbik esetben megadja a matek tanár a négyest...ezen kívül még három tantárgyból leszek négyes, a többi mind ötös...mikor hazajöttek és elmondtam a hírt, édesanyám megfenyegetett,ha nem leszel négyes matekból akkor a helyi gimnáziumba fogok járni (összesen egy gimi van)és mehetek utcaseprőnek,továbbiakban azzal is megfenyegetett,ha apám tudomására kerül akkor inkább ne kerüljek a szeme elé...


Néha úgy gondolom hogy elszökök itthonról vagy öngyilkos leszek,mert már volt jó pár családi probléma.


Konkrétan nem azzal van bajom,hogy talán rosszabb lesz a félévim, hanem azzal, ahogy bánnak vele itthon ilyenek mait....


2012. jan. 13. 16:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
nagyon durva a szüleid felfogása,szerintem jók a jeygeid,öngyilkosságra ne is gondolj
2012. jan. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 bánomisén ***** válasza:
100%

Más szülő a két kezét összetenné örömében, ha így tanulna a gyereke, a tiédnek meg a négyes nem elég jó? Ráadásul matekból???

Öngyilkos ne legyél, ezt felejtsd el, ha meg elszöksz otthonról, abból utána több károd lesz, mint hasznod.


Meg is szoktak verni a szüleid ezekért a "rossz" jegyekért? És tudják, hogy hatos nincs? Nehogy azt várjanak tőled...

2012. jan. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Ez sajnos nem segít hogy látatlanban válaszoltál..igaz akkor érdemtelen és értelmetlen lenne hogy kiírtam a kérdést...ha részletezném a dolgokat akkor mindenki csak nézne...
2012. jan. 13. 16:34
 4/26 tetris ***** válasza:
91%
Manapság már lehet, hogy az utcasepréshez is diploma kell, két nyelvvizsgával.
2012. jan. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Rossz jegy alatt ez értem : fizika 4 es... matek 3 mas... ugyanis a tanár elég nagy troll matekból hisz csak annak ad ötöst aki eljár hozzá különórára 1000 ft ért alkalmanként... nos elmesélek 1 esetet


Egyszer túl sokáig gépeztem és mikor apám rámszólt (persze idegbeteg módon) én meg kicsit is viszaszóltam akkor balhé lett hogy csak na.. át kellet fussak a másik szobába mert különben megver...ott a fotel mögé próbáltam elbújni, de onnan pedig ki akart rángatni...szóval keményen meg akart verni...ott volt az a pont hogy mikor megkérdezte hogy : Szereted - e apádat'' akkor azt mondtam hogy nem...ott előttem mondta hogy elválnak stb... de kiadott anyám apámnak egy infót ugyan volt sokmás hasonló eset mikor az kívántam és mondtam anyámnak hogy váljanak el... nos ebben a történetben lepleződött le, hogy a saját anyámban sem bízhatok apám előtt..

2012. jan. 13. 16:42
 6/26 bánomisén ***** válasza:

Én ebből azt olvasom ki, hogy a szüleidnek van gondjuk egymással, de egyszerűbb rajtad leverni, mint helyrehozni a kapcsolatukat, vagy egyszerűen elválni.

Hát, koma, nem irigyellek...


Osztályfőnököddel nem tudnál erről beszélni? Azért mégsem állapot, hogy otthon bántalmaznak egy 14 éves, jól tanuló gyereket...

2012. jan. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Kémia,Matek,Nyelvtan,fizika...ez a négy tantárgy amiből négyes leszek...egyiket sem szeretem...nem tudok beszélni róla...mert ha kitudódik botrány lenne,azt én sem szeretném, másrészt inkább hisznek 2 szülőnek, mint egy gyereknek, és mivel persze ő a felnőtt,valahogy kimagyarázza magát...otthon pedig újból kikapnék,hogy felhoztam ez a suliban
2012. jan. 13. 16:52
 8/26 bánomisén ***** válasza:

Ebben viszont igazad van, sajnos...

Középiskolát nem tudnál úgy választani, hogy koleszos legyél? Akkor nem kellene velük laknod.

2012. jan. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Nem ha hármas leszek matekból...anyám nem enged
2012. jan. 13. 16:58
 10/26 bánomisén ***** válasza:

Akkor húzz bele matekból, nincs más megoldás. Ha nem megy, kérd meg egy jó matekos osztálytársadat, hogy segítsen. Vagy szólj a szüleidnek, hogy téged is fizessenek be matekból különórára. Ha jó jegyet akarnak, ők is tehetnek ezért valamit az ordításon és verekedésen kívül is.

Valahogy oldd meg, hogy jó legyen év végén a bizonyítványod és elhúzhass kollégiumba, ott már nyugtod lesz.

2012. jan. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!