Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megölte gyermekét. Mi a...

Megölte gyermekét. Mi a véleményed erről a nőről?

Figyelt kérdés

A szülés utáni depresszióra akarják kenni a dolgot.

Megölt egy gyermeket,és ennyi?

Kész?

Mindent újra lehet kezdeni? [link]


2012. jan. 10. 12:37
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
40%
egy biztos....régen a nőknek fogalmuk sem volt olyanról, mint szülés utáni depresszio....és nem is volt ennyire mindennapi az ehhez hasonló esetek....szerintem a mai nők csak elkényesedtek....nem mondom, lehetséges a depi....de! ahhoz már alapjáraton olyan lelkiállapot szükséges....szerintem....
2012. jan. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:

Nagyon enyhének találom a 2,5 évet, akármennyire is "beteg". Azért azt súlyosbító körülménynek kellene venni, hogy egy teljesen magatehetetlen újszülöttel tette ezt a szörnyűséget. Szóval én nemhogy enyhébb, hanem súlyosabb tettnek tekinteném, mint az emberölést.

Egy másik témakörben írtam még ezt írtam róla:

"Egyvalami piszkálja csak a csőrömet, vagyis 2 dolog: egyszerűen NEM HISZEM EL, hogy a családtagok, legfőképpen a nő ÉLETTÁRSA, nem veszik észre, hogy terhes volt a nő! Vagy talán nem szexeltek 9 hónapig?

A másik meg, hogy ezek után ki akarna még gyereket csinálni neki??? Bottal sem lenne kedvem hozzányúlni, nemhogy lefeküdni vele és bocsi, de magyarul felcsinálni...

Ááááááá, hihetetlen mik vannak!"

2012. jan. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
mínusz egy "írtam" :)
2012. jan. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
Nekem ez az egész sztori hihetetlen, pedig anno a Naplóban is láttam róla egy riportot, ami kicsit hitelesebb talán, mint a Bors... ott sírt az apuka, hogy hogyan történhetett ez meg. Én most nem akarok belemenni, hogy mennyit kapjon a nő vagy milyen elmeállapotban volt... DE: mégis milyen család lehet az, ahol 9 hónapon keresztül nem tűnik fel SENKINEK, hogy anyuka terhes??? Tegyük fel, hogy bővebb ruhákat hordott, nem látszódott túlzottan a hasa... de milyen házas élet az, ahol 9 hónapon keresztül egyetlen egyszer sem tűnt fel, hogy kimarad a havija? Egyetlen egyszer sem bújt oda apuhoz, vagy akár ölelte meg bármelyik gyerekét, hogy észrevegyék: b@zd meg benned egy gyerek rugdos!? Ilyen létezik!?
2012. jan. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!