Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám kiborult, mert gyermek...

Anyukám kiborult, mert gyermeket várok, én itthon sírok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem szereti a barátomat, és szerinte elszúrom az életemet, mert ráértem volna 30 évesen is gyereket vállalni. Ma mondtam el neki, mert náluk voltunk, húzkodta a száját, félrehívott és mondta, hogy ezt nem várta tőlem, csalódást okoztam neki stb. És a barátomra mondta, hogy nem lesz jó apa, de együk meg, amit főztünk.

Ez olyan szinten rosszul esett, hogy végigsírtam a délutánt. 24 éves, 2 diplomás, dolgozó ember vagyok, nem 16, saját lakásom is van és félretett pénzem, mégis úgy kezel, mint egy hülye kislányt. Nagyon kiborított a reakciója, pont tőle nem vártam ezt. Nem tudom, mit mondjak neki ezek után, szép karácsonyi hangulatom lett.


2011. dec. 23. 22:07
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
98%
Gratulálok,és boldgog babaváros Karácsonyt.
2011. dec. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
97%
En is gratulalok,ne sirj,meglatod majd megnyugszik,mast ugysem tehet,ha nem, tarts egy kis tavolsagot.Boldog Karacsonyt
2011. dec. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
98%

Ne foglalkozz vele,majd idővel megbékél.

Neked meg gratula.

(egyébként én 22 évesen szintén dolgozó nőként,külön éltem amikor terhes lettem.Az anyámtól nem is vártam mást csak azt amit kaptam."Ide a porontyodat nem hozod"

Nem is vittem.Ma a "porontyom" akit szívből imádok 17 éves jóképű srác,és az anyám ma már szívesen megismerné..Csak hát senki nem kíváncsi rá..)

2011. dec. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
95%
A barátodat neked kell szeretned,neki nem muszáj.Az unokáját majd biztos nagyon fogja szeretni.A te életed,és a kisbabádé,utóbb még lehet,hogy bánni is fogja ezt az estét.Fel a fejjel és örülj a gyerekednek,ha ő nem akar részt venni benne,az ő baja.A te örömödet ne engedd elrontani.
2011. dec. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
98%
szerintem meg büszke lehetne, hogy 24 éves korodra ilyen életkörülményt teremtettél magadnak!
2011. dec. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 bánomisén ***** válasza:
97%

Sajnálom, hogy anyukád így reagált, végülis a saját unokájáról van szó... nem értem...


Ne sírj, inkább várjátok örömmel a babát a pároddal együtt és most ünnepeljétek boldogan a karácsonyt. Végülis ez lesz az első karácsonyotok, ahol már hárman vagytok :-)

2011. dec. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
60%

megmondhatnád neki, hogy 30 évesen rengeteg kockázata van a gterhességnek(beteg gyermek, koraszülés).

van egy biológiaióra nevű cucc, ami nálad most épp a "gyerekvállalás"-on áll, szerintem nagyon jól döntöttél, felnőtt vagy, eltartod magadat, és gondolom nem véletlenül vállalsz a barátodtól gyereket, biztos nem azért mert olyan rossz ember.

mond meg édesanyádnak, hogy neki is boldog karácsonyt!

2011. dec. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
97%

Ne törődj vele, nem az ő gyereke. Itt az ideje, és a baba jól is tudja:jön. Miért kellene 30 évesnek lenni? hülyeség. Szerintem, várd meg, amig bocsátanot kér, és hoz abból, amit főzött, sütött.

Jó apa lesz, mert ezek után azt sem hiszem el, hogy jól tudja.

És ne sírdogálj, jó lesz. Milyen zenét szeretsz? küldenék valamit..

2011. dec. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
97%

Ne sírj, anyukád meg fogja bánni ezeket a szavakat!

Boldog babavárást, gondolj arra hogy jövő ilyenkor már a karácsonyi fényeket fogja nézni a babád csillogó szemekkel :)))

2011. dec. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
93%
Nézd el neki, majd csak megváltozik a véleménye, ha a párod jó apa lesz.
2011. dec. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!