Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám kiborult, mert gyermek...

Anyukám kiborult, mert gyermeket várok, én itthon sírok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem szereti a barátomat, és szerinte elszúrom az életemet, mert ráértem volna 30 évesen is gyereket vállalni. Ma mondtam el neki, mert náluk voltunk, húzkodta a száját, félrehívott és mondta, hogy ezt nem várta tőlem, csalódást okoztam neki stb. És a barátomra mondta, hogy nem lesz jó apa, de együk meg, amit főztünk.

Ez olyan szinten rosszul esett, hogy végigsírtam a délutánt. 24 éves, 2 diplomás, dolgozó ember vagyok, nem 16, saját lakásom is van és félretett pénzem, mégis úgy kezel, mint egy hülye kislányt. Nagyon kiborított a reakciója, pont tőle nem vártam ezt. Nem tudom, mit mondjak neki ezek után, szép karácsonyi hangulatom lett.


2011. dec. 23. 22:07
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
60%

én viszont szintén gratulálni szeretnék..

Ahogy elkezdtem olvasni, rögtön arra gondoltam, hogy megint egy felcsinált 19 éves kis liba, aki felelőtlenül bekapta a legyet...

...mire a végére értem - tényleg csak gratulálni tudok - sztm. az ilyen korú lányok 95%-a írigy rád: diploma, állás, pasi, végül gyerek...


Mi nem tökéletes?

A legtöbb embernek soha nem jön össze:

-diplomás, de munkát nem talál

- munkája van, de abból éhen is hal

- nem diplomás és munkája sincs..

- nem diplomás, és ezzel el is k*rta az életét

-nem diplomás/diplomás és jól is keres - de a f*sz sem nyitja rá az ajtót, és senki sem kíváncsi rá..

- sikeres, de elkeseredetten magányos... :-/

2011. dec. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
90%

Fel a fejjel! Életed legszebb napjai következnek!!!!:D Imádtam a kismamaságot, amikor meg ott van Veletek a baba, az maga a csoda!Kívánok hasonló szép napokat Nektek!Ne hagyd, hogy elrontsa bárki is az örömötöket!!!!

Biztos, hogy nagyon rosszul esett édesanyád reakciója, de próbálj meg nem törődni vele....(idővel megbékél majd és hidd el, imádni fogja az unokáját)

Foglalkozz a Kisbabával, a Pároddal és Magaddal!!!Senki mással!!! Szép karácsonyt és boldog babavárást! :D

2011. dec. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
77%

7.

30 évesen nem késő szülni, semmi baja nem lesz, ami 20 évesen se lenne.

Kérdező, anyukád nem ellened van, csak mivel nem szereti a párod, most fogta fel, hogy ő már melletted marad. Próbáld meg jobban összehozni őket.

2011. dec. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon kedvesek vagytok és én úgyszintén Boldog Karácsonyt kívánok Nektek!

Azért esett ennyire rosszul, mert nagyon szeretem az anyukámat, rá mindig számíthattam mindenben és most is vártam volna a támogatását. Nem terveztük a gyereket, de nem is tiltakoztunk, a barátom még egyetemre jár, miközben dolgozik, de nagyon örült a dolognak (talán még nálam is jobban). Már nem sírok, de rossz visszagondolni arra, amiket mondott, azt hittem, mellettem fog állni.

2011. dec. 23. 22:28
 15/31 bánomisén ***** válasza:
77%
Még melléd állhat, ne mondj le az anyukádról. Kilenc hónap alatt bármi megváltozhat benne, de ha mégsem, majd megváltozik akkor, amikor már ott lesz az unokája :-)
2011. dec. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Az elsődleges problémája, hogy kaptam volna egy külföldi munkalehetőséget, szerinte itt kellett volna hagynom a barátomat és kiköltözni, 30 éves korig pedig mindent elérni, amit szeretnék. Én is így terveztem, mármint a barátomat nem hagytam volna itt, de nem gondoltam, hogy a gyerek ilyen hamar jön, de én ettől függetlenül még nem fogom feladni az álmaimat, szerintem fiatalon, gyerek mellett is lehet még karriert építeni.

Nekem fontos az anyukám, nem akarom, hogy kimaradjon az életünkből, nélküle nem lennék senki, ha nem békél meg, nem tudom, mit fogok tenni:-(

Szerinte a barátom 25 évesen gyerekes, éretlen, nem való sem férjnek, sem apának. A barátom próbált a kedvében járni sokszor, de ő elutasító volt vele, ezért nem felhőtlen a kapcsolatuk.

2011. dec. 23. 22:42
 17/31 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele! Jön még ő térden állva! Addig is én a helyedben nem foglalkoznék vele, tegye meg majd ő a közeledést.
2011. dec. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
23%

Elég idős vagy már ahhoz, hogy a saját lábadon megállj. Nem függesz többé a szüleidtől. El kell fogadni, hogy van véleményük, de annál többre nem kell tartani.

Azért azt megkérdezném, hogy 24 évesen hogy lehetsz 2 diplomás dolgozó? Egy rendes diploma (ami ér is valamit) legalább 4-5 év. Elmondásod szerint, ha 18 évesen érettségiztél, max 1 diplomád lehetne, meg friss munkaviszonyod. Vagy a második diploma elején járnál...

Az a diploma, ami mellett van időd/energiád egy másikat is csinálni, (ha csak nem vagy egy géniusz) szintén nem sokat ér.

2011. dec. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
88%

Utolsó: nekem 22 évesen 2 volt...

mérnöki főiskola+mellette kiegészítő tanári...

párhuzamos képzésről hallottál? 5+5év?

23 évesen simán..

2011. dec. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
85%
Hát érdekes anyukád van.....14 meg 16 évesen korai lenne szülni de 24 évesen szerintem pont jó.Gondolj bele amikor 30 évesen szülsz akkor 50 éves leszel mire a gyerek 20 így meg csak 45.(: .Nem értem anyukádat , inkább örülnie kellene az unokának.Valószínű hogy a barátod a gondja de majd megkedveli remélhetőleg.
2011. dec. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!